بچه بودی دوست داشتی چی کاره بشی؟

faranita

New member
همه ما بچه که بودیم دوست داشتیم وقتی بزرگ شدیم یه کاره ای بشیم با همون فکر و خیالا و استدلالهای بچگی. شما بچه بودی دوست داشتی چی کاره بشی؟

mamai86

New member
من همیشه دوست داشتم تو بیمارستان کار کنم.
روپوش سفید تنم کنم.تا موقع کنکور هم تو خونه خانوم دکتر صدام میزدن. الان هم یه جورایی به آرزوی کودکیم نزدیک شدم

faranita

New member
من بچه که بودم مامانم معلم بود و چون با مامانم میرفتم مدرسه . مدرسه اونا هم بوفه نداشت از یک پنجره ای از دفتر خوراکی میفروختن ،منم که همیشه میدیدم مستخدم چقدر پول درمیاره هرکس ازم میپرسید میخوای چیکاره بشی میگفتم :پفک فروش!:(50):

Artmis.a

New member
منم وقتی با مامانم میرفتم مدرسه و توی دفتر مینشستم همش میکروسکوپ مدرسشونو میگرفتم و باهاش ورمیرفتم!
بعد از مدرسه هم میووردمش خونه و باهاش برگا مورچه ها و شته های درختا رو نگاه میکردم!
من عاشق میکروسکوپ بودم و رشته های آزمایشگاهی!
30upn9j.gif

خداروشکر بلاخره هم آرزوم تحقق پیدا کرد.
47b20s0.gif

ممنونم خدا جون
4xvim2p.gif

mosaferkocholo

New member
من دوست داشتم بازیگر یا خواننده بشم گاهی هم دکتر

فعلا هیچ کدوم نشدم:dadad4:

آخرین ویرایش:

hurrem sultan

New member
من همیشه تو انشاهام مینوشتم دوست دارم معلم بشم چون همه معلمامون به این انشای سراسر تزویر و پاچه خواری نمره بیست و هزاران آفرین میدادند و مرا بر ادامه ریا و تزویر مصمم تر میکردن ولی چه کسی بود که نداند تمام راههای سقوط معلممان رو از پله ها موقع اومدن سرکلاس امتحان کرده بودیم .
ولی ذاتا الگوی من تو زندگیم برادر لیوبی تو کارتون افسانه 3برادر بود که بعد فوت جنابشان بسمت آدولف هیتلرتغییر الگو دادیم و در این راه مشقت های فراوان برجان خریدیم از جمله تهدید از سوی صدراعظم خانه والده مکرمه جهت مراجعه به روانشناس که چه معنی داره دختر تو این سن رفتارهای خشانت آمیزانه پسرانه داشته باشد که از مادر اصرار و از جناب خودمان انکار تا اینکه چند روزی از سوی صدرات تحریم گشتیم ولی ما نیز کم نیاورده و به شعب دایی جانمان رفتیم به اصطلاح تحریم ها را دور زدیم جایتان خالی تحریم اینجوری بیشتر حال میداد تا اینکه مورد عفو امپراطور اعظم پدر جان قرار گرفتیم و هنوز با صلابت در پی تحقق ارزوی کودکی مان هستیم. به قول شاعر رنج دوران ها برده ایم.......

آخرین ویرایش:

خزر

New member
من کوچیک بودم دوس داشتم پزشک بشم . ولی الان پرستارم.:sad:

cheshmak

New member
منم دوس داشتم دكتر بشم:smilies:

هميشه به عروسكام آمپول ميزدم:25r30wi: ويه لباس داشتم شبيه لباساي خانم دكترا تو فيلماي قديمي كه يه كلاه داشت روش يه علامت +بود

عاشق محيط بيمارستان بودم وبچه كه بودم يكي از بازياي مورد علاقه م دكتر بازي بود ومن هميشه دكتر ميشدم وهيچ وقت حاضر نبودم نقش بيمارو بازي كنم:a2d3:

الانم دكتر نشدم ولي يه جورايي شبيه دكترام توي فاميل و آشناها خانوم دكتر صدام ميزنن البته خيلي دوس ندارم اينجوري صدام كنن:smilies-azardl (113

مینا*

New member
بچه ها من واقعا دوسداشتم دکتز شم................
از شما چ پنهون ک ننوزم گاهی بخاطرش کریه میکنم:sad:

waria

New member
فضانورد----خلبان-----جراح مغز و اعصاب-----روانشناس------اهنگساز------کالبد شکاف(البته اینو الان دوست ندارم)-----هکر-----تحلیل گر اطلاعات------واینکه دوست داشتم با گروه عامل ناشناخته کار کنم،حالا اسم شغلش چی میشه نمیدونم-----
اینم کلکسیون شغلهای مورد علاقم که ماشالا به همشونم رسیدم:smiliess (7):

8521413

New member
منم وقتی با مامانم میرفتم مدرسه و توی دفتر مینشستم همش میکروسکوپ مدرسشونو میگرفتم و باهاش ورمیرفتم!
بعد از مدرسه هم میووردمش خونه و باهاش برگا مورچه ها و شته های درختا رو نگاه میکردم!
من عاشق میکروسکوپ بودم و رشته های آزمایشگاهی!
30upn9j.gif

خداروشکر بلاخره هم آرزوم تحقق پیدا کرد.
47b20s0.gif

ممنونم خدا جون
4xvim2p.gif

منم هر موقع با مامانم میرفتم مدرسی... خیلی وسایل آزمایشگاه رو دستکاری میکردم... همیشه هم خودمو دانشمند تصور میکردم، البته تنها تصوری که از دانشمند توی ذهنم بود... کسیه که یه روپوش آزمایشگاه تنشه... یه لوله ی آزمایش هم تو دستش...
البته اذیت هم خیلی می کردم!!!
یادمه هر از گاهی میرفتم زنگ کلاسی رو میزدم... بعدش کل بچه ها از کلاساشون میومدن بیرون... فکر می کردن زنگ تفریح شده... منم هی بهشون میخندیدم...
یادش بخیر!!!

8521413

New member
من هم فضانورد!!! اولین انسانی که مریخ را فتح کرد!!!

:25r30wi:

faridehmk

New member
من دبستان كه بودم دوست داشتم معلم بشم، يادمه درب پاركينگمون مشكي بود و من هر روز چند تا گچ از مدرسه با خودم مياوردم و تمام بعد از ظهر روي اون درب مينوشتم و معلم بازي ميكردم و تمام درسي كه اون روز خونده بوديم رو واسه بچه هاي خيالي كلاسم توضيح ميدادم...!!!!
بيچاره مادرم چي ميكشيد از دست من!

estel

New member
من دوست داشتم دزد دریایی بشم خیلی هم تلاش کردم اما نشد
دوست داشتم تکاور بشم
هکر
به دام اندازنده ی موجودات غیر زمینی مثل مردان سیاهپوش
و بعضی وقت ها هم دوست داشتم دستیار ون هلسینگ بشم

shima.p

New member
من دوست داشتم و دارم که سر آشپز یه رستوران بشم یا معلم دوم ابتدایی.
البته فک نکنین من شکمو هستما نه.خیلی هم کم غذام.دوس دارم غذاهای خوشمره درست کنم تا دیگران لذت ببرن.

VERSA

New member
man az 5 salegi doos dashtam jarahe maqz besham albate yekam afkaram palid bood mikhastam fekre adamaro avaz konam :)

8521413

New member
من دوست داشتم دزد دریایی بشم خیلی هم تلاش کردم اما نشد
دوست داشتم تکاور بشم
هکر
به دام اندازنده ی موجودات غیر زمینی مثل مردان سیاهپوش
و بعضی وقت ها هم دوست داشتم دستیار ون هلسینگ بشم

نگو!!!
من هم دوست داشتم دزد دریایی بشم!!! اما خجالت کشیده بنویسم...
از شخصیت لانگ جان سیلور هم خیلی خوشم میومد!!!
البته دوران دبیرستان هکر بودم...
کلی آیدی یاهو مسنجر رو هک کردم... کافینت هک کردم!!!

Artmis.a

New member
نگو!!!
من هم دوست داشتم دزد دریایی بشم!!! اما خجالت کشیده بنویسم...
از شخصیت لانگ جان سیلور هم خیلی خوشم میومد!!!
البته دوران دبیرستان هکر بودم...
کلی آیدی یاهو مسنجر رو هک کردم... کافینت هک کردم!!!

جدی؟
منم هک خیلی دوس دارم
میشه به منم یاد بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

biotechnologist

New member
من و خواهرم خیلی کوچیک بودیم اغلب به جای خاله خاله بازی،یک بیمارستان درست میکردیم.یک سوزن نخ میکردیم ،سوزن رو میزدیم دست عروسکمون،نخشو وصل میکردیم به شیشه شیر پلاستیکی که مثلا سرم بود.من که یکی از عروسکام از بس تزریق عضلانی روش انجام داده بودم آبکش شده بود.بعضی وقتهام رستوران داری میکردیم و با خیار و سیب و نارنگی و... مثلا غذا میپختیم(الان دست پخت جفتمون توپه) از راهنمایی به نجوم و فضا خیلی علاقمند شدم و دوست داشتم فضانورد بشم.دبیرستان دوست داشتم پزشک بشم.پیش دانشگاهی چون خیلی به آپوپتوز علاقمند شده بودم دوست داشتم سلولی-مولکولی بخونم.ولی تصویری که همیشه از خودم داشتم از کودکی تا حالا تدریس تو دانشگاه بوده.(خواهرم پزشکه،من پرستارم):whistle:

بالا