دروغ هاتونو اینجا بنویسین!!!

arshade90

New member
اولیش هم از خودم :

به راننده تاکسی میگم سیگارتو خاموش کن به دودش حساسیت دارم، برمیگرده میگه جوونای سن تو کراک میکشن تو به دود سیگار حساسی!

arshade90

New member
فدراسیون فوتبال فقط تو 6 ماه، نیم میلیارد تومن از فحاشی فوتبالیستها درآمد داشته! یعنی به عبارتی قیمت فحش از قیمت طلا زده بالاتر!

arshade90

New member
ازدحام و فشار از هر سو

زور آرنج و ضربه زانو

بدترین بوی عالم است الحق

بوی سیر و پیاز و عطر و عرق

کارمند و محصل و عملی

کامبیز و غضنفر و مملی

تاجر و دزد و دکتر و بیکار

لاغروچاق و سالم و بیمار

حرف های سیاسی و گله ها

بحث تبعیض ها و فاصله ها

گاه دعوای عده ای سالار

فحش های به شدت کش دار

یک نفرغرق در سطور کتاب

یک نفر هم کنار او در خواب

Ar@m

New member
ارشد توداری دروغای بقیه رومیگی؟پس تایپیکتوعوض کن بنویس دروغای دیگران‏!اما دروغ من: من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من هیچوقت دروغ نگفتم تواین صدوبیس سال عمرباعزتم‏!‏

ارشد توداری دروغای بقیه رومیگی؟پس تایپیکتوعوض کن بنویس دروغای دیگران‏!اما دروغ من: من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من هیچوقت دروغ نگفتم تواین صدوبیس سال عمرباعزتم‏!‏

نه دوست عزیز! کار ارشد دقیقا مثله کار نیما یوشیج هست در شعر می تراود مهتاب... نیست یکدم شکند خواب به چشم کس و لیک/ غم این خفته چند/ خواب در چشم ترم می شکند/ یا سایر هنرمندان ایرانی...ملک الشعرای بهار...
نگاه نقادانه است...
پرداختن به مسائل اجتماعی با زبانی نمادین!

mosaferkocholo

New member
دروغ

برو دوست ندارم = عاشقتم برات میمیرم
دیگه نمیخوام ببینمت=اگه نبینمت میمیرم
بهت حق میدم= غلط کردی حق نداشتی
برو با هر کی دوست داری باش= بترکی اگه با کسه دیگه ای باشی
ولی خدایش بزرگترین دروغ ماله کسی که میگه من هیچ وقت دروغ نگفتم و نمیگم:shocked:

mosaferkocholo

New member
چگونه دروغگو های ماهر رو تشخیص بدیم

همه ما از دروغ بدمون میاد و اگه بهمون دروغ بگن ناراحت میشیم ولی بعضی ها بیش از حد حساس میشن و دو تا جمله رو زیاد میگن که باید از این آدم ها ترسید:
1.هر فرصتی گیر بیارن میگن من از دورغ متنفرم و اگر یه روز دروغ کوچکی هم بشنوم با این که کسی رو دوست داشته باشم بیخیالش میشم (تحدید های پیاپی و بی مورد)
2. من هیچ وقت دروغ نگفتمو نمی گم حتی مصلحتی (نقطه ضعف هاشون رو تکرار میکنن)

به من ثابت شده این انسانها به راحتی و بسیار ماهرانه دروغ میگن به صورتی که نتونی موچشونو بگیری یا کلاهه شریعی میزارن و دروغ ها رو پشت حقیقت ها پنهان میکنن که نمیتونی به هیچ وجه ثابت کنی از این آدما باید فاصله گرفت به قول معروف شیطونو درس میدن

آخرین ویرایش:

arshade90

New member
همه ما از دروغ بدمون میاد و اگه بهمون دروغ بگن ناراحت میشیم ولی بعضی ها بیش از حد حساس میشن و دو تا جمله رو زیاد میگن که باید از این آدم ها ترسید:
1.هر فرصتی گیر بیارن میگن من از دورغ متنفرم و اگر یه روز دروغ کوچکی هم بشنوم با این که کسی رو دوست داشته باشم بیخیالش میشم (تحدید های پیاپی و بی مورد)
2. من هیچ وقت دروغ نگفتمو نمی گم حتی مصلحتی (نقطه ضعف هاشون رو تکرار میکنن)

به من ثابت شده این انسانها به راحتی و بسیار ماهرانه دروغ میگن به صورتی که نتونی موچشونو بگیری یا کلاهه شریعی میزارن و دروغ ها رو پشت حقیقت ها پنهان میکنن که نمیتونی به هیچ وجه ثابت کنی از این آدما باید ترسید و فاصله گرفت به قول معروف شیطونو درس میدن

:thumbsupsmileyanim:

Ar@m

New member
مگه شماانتقادگرای جامعه این؟نیازی ب شفاف سازی نداره جامعه وقتی چیزی عیان است چ حاجت ب بیان است؛اگ جرأت دارین دروغای خودتونوبنویسیدنه تملق کنیدوازروی چابلوسی لایک بزنیدواسه هم؛دروغگوها+دردای اجتماع درمانشون باحرفای امثال من وشماحل نمیشه؛اونقدبدم میادازچابلوسی بعضیاتواین سایت...

mikhak s

New member
آرام تو چرا نيومده دعوا داري؟؟؟:33: اگه بچه ها (منجمله خودم)لايك ميزنيم يعني از چيزي كه نوشتي خوشمون اومده يا با حرفت موافقيم. چاپلوسي اينجا معني نداره

arshade90

New member
مگه شماانتقادگرای جامعه این؟نیازی ب شفاف سازی نداره جامعه وقتی چیزی عیان است چ حاجت ب بیان است؛اگ جرأت دارین دروغای خودتونوبنویسیدنه تملق کنیدوازروی چابلوسی لایک بزنیدواسه هم؛دروغگوها+دردای اجتماع درمانشون باحرفای امثال من وشماحل نمیشه؛اونقدبدم میادازچابلوسی بعضیاتواین سایت...

پس منتظر بمان تا فرجی شود!!!

Ar@m

New member
میخک جان شما 1توجه بکن بحرفای بعضیا؛متوجه میشی

Ar@m

New member
درضمن اون کادرنظروگذاشتن واسه همه؛یعنی نظر دادن آزاده؛قرارنیست که همیشه تمجیدکنیم گاهی هم موردانتقادقرارمیگیریم؛اگ قراره لایک بزنیدوتمجیدکنیدکه...پس اینجوری والاحضرتهامیخان جامعه روبسازن؟وگشایشی وفرجی صورت بگیره؛کسی که ازتمجیدخوشحال میشه بایدانتقادپذیرهم باشه؛ارشدمن تنهاباتونبودم که بخودتون میگیرید

mojtabak62

New member
خدا یه چیزی به نام پرده دنیا برای ما گذاشته است و گرنه شاید برای ما این صفحه گنجایش تمام دروغ های یک روز از زندگیمون را نداشته باشد .
من نمیتونم.شرمنده ام.

leili

New member
ولی بعضی وقتا تو زندگی دروغ لازمه.من یه مشکلی برام پیش اومده بود که براحتی با دروغ حل میشد.ولی یهو رگ صداقتم زد بالا گفتم لیلی آدم باش هیچوقت دروغ نگو.این شد که یکی از درسام صفر رد شد برام:14:

hurrem sultan

New member
نظرتون در مورد دروغ مصلحتی چیه؟ به نظر من ایرانیا با این ترفندخدا رو تو رودربایستی قرار دادن نه؟

arshade90

New member
درضمن اون کادرنظروگذاشتن واسه همه؛یعنی نظر دادن آزاده؛قرارنیست که همیشه تمجیدکنیم گاهی هم موردانتقادقرارمیگیریم؛اگ قراره لایک بزنیدوتمجیدکنیدکه...پس اینجوری والاحضرتهامیخان جامعه روبسازن؟وگشایشی وفرجی صورت بگیره؛کسی که ازتمجیدخوشحال میشه بایدانتقادپذیرهم باشه؛ارشدمن تنهاباتونبودم که بخودتون میگیرید

انتقاد کردن صلاحیت می خواد

بالا