بهترین رشته از نظر بازاركار

iran khanom

Member
سلام .بچه ها به نظر شما بهترين رشته از نظربازاركار چيه.لطفا بدون تعصب جواب بديد.مرسي

m imeni

New member
:riz277:سلام بنظرم همین رشته ای که خودت برا ارشد انتخاب کردی انشااله بهترینه

mikhak s

New member
منم با شیما موافقم. :smiliess (11):و اینکه پرستارا بیکار نمیمونن.

رامین50

New member
الانه به رزومه کارمیدن هرچی رزومه بیشتری داشته کار زودتربرات پیدامیشه

reihan

New member
سلام دوست عزیز
راستش من فک میکنم تو رشته های پزشکی داروسازی رو رو هوا میزنن، یعنی ازنظر بازار کار با پزشکی قابل مقایسه نیست، البته فک کنم منظورت واسه ادامه تحصیل هست که اون هم رشته علوم آزمایشگاهی رو هرآزمایشگاهی نیاز داره ، پرستاری هم که خوبه اگه کارش ودوست داشته باشی، حتی رشته های کارشناسی بهداشت و خیلی از کارخونه ها یا جاهای دیگه میخوان ، بقیه رشته ها رو فکر میکنم وزارت بهداشت باید یه آستینی بالا بزنه و یه فرهنگ سازی راجع بهشون انجام بشه تا اعلام نیاز بشه ، مثل رشته من...
من شنیدم تو رشته های علوم پزشکی واسه کارشناسی بیشتر کار هست تا ارشد اون رشته ها...در کل به خدا توکل کن که از همه چیز مهمتره و البته باید خیلی تو این زمینه پشتکار داشته و پیگیر باشی...

nazgol-khanom

New member
به نظرم رشته هایی که طرح دارن شانس استخدام شدنشون بیشتره. من اینجوری فکر میکنم.:motat:

Marc0p0lo

New member
الان هیچ رشته ای بازار کار نداره :65d6a5d6s:

همه رشته ها بازار کار داره دوست عزیز بستگی به خودت داره

به نظر من تو هر رشته ای باشی فرقی نداره چون هر رشته ای میتونه پولساز باشه و همش بستگی به خودت و توانایی های خودت داره
شما نگاه کنید تو هر رشته ای که میبینید یه فردی وجود داره که موفق باشه و ثروتمند.....
بچه ها توانایی ها و علمتونو اگر بالا ببرید میتونه رشتتون پولساز باشه یادتون باشه پول و باید به دست بیارید

معذرت می خوام که نقل قول گرفتم قسمت دوم صحبت هام با شما نبود و جنبه کلی داشت
موفق باشیم

طلوع

New member
سلام عزيزم من به عنوان يه دانشجوي علوم فکر ميکنم بازارکار علوم آزمايشگاهي واقعا عاليه م خصوصي هم دولتي-موفق باشي:smiliess (10):

miler

New member
چرا ارشد فیزیو هیچ کاری واسش وجود نداره... رشته های بالینی کلا از نظر کار خوبن

shahrzad67

New member
mishe lotfan bishtar tozih bedid
kesi darmurede genetik chizi midune

آخرین ویرایش:

varia

Well-known member
سلام .بچه ها به نظر شما بهترين رشته از نظربازاركار چيه.لطفا بدون تعصب جواب بديد.مرسي
نه منم با اینکه هیچ رشته ای کار نداره مخالفم! کار هست ولی نسبت به گذشته کمی سخت تر شده چون بیشتر خودت باید دنبالش باشی نه اینکه یه ارگانی بیاد دستتو بگیره بگه بیا واسه من کار کن!! بهترین رشته هم منظورت از چه لحاظی هست،واسه ارشد اون رشته هایی که علوم آزمایشگاهی ها میتونن شرکت کنن؟؟؟ به نظر من هماتولوژی و ایمنی بهترن.

helena

New member
به نظر من مهمترین چیزا شانس و پارتی داشتن برای استخدامه

sara77

New member
پرستارررررررری خوبه اگه علاقه باشه ازمایشگاه هم خوبه

nooshin

New member
من بیشتر دوست وارم ایمنی شرکت کنم ولی میگن بازار کار میکروب بهتره وبه نضر شما من چکار کنم

بالا