اطلاعیه تغيير زمان آزمون کارشناسي ارشد رشته های گروه پزشکی سال تحصيلي 1394

love virology

New member
حالم گرفته شد/ کنکور لعنتی ازاد بیوفته 7 8 / این ازمون / مسخره ها خوب نحو برگزاری مینوشتید

:':':

New member
خدا کنکور امسال رو بخیر بگذرون,احتمالا تغییرات دیگه ای هم در راه باشه

nazanin...

New member
ای وای من برا 31 هم برنامه ریخته بودم که بخونم امتحانو گذاشتن 31 خوب لعنتی ها مثل هر سال میذاشتید روز آخر. شد آنچه نباید میشد.

love virology

New member
در خصوص تغيير زمان آزمون کارشناسي ارشد رشتههای گروه پزشکی سال تحصيلي 1949
با سپاس بيكران به درگاه ايزد منان و ضمن آرزوي توفيق الهی براي تمامي پويندگان عرصه علم و
اميد سربلندي براي داوطلبان عزيز،به اطلاع میرساند: مقرر بود آزمون کارشناسی ارشد سال 49
49 طی دو نوبت صيح و عصر برگزار شود. باتوجه به اینکه /1/ 49 و جمعه 3 /2/ روزهای پنج شنبه 13
49 برگزار /1/ آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور صبح روز جمعه مورخه 3
خواهد شد و تعدادی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در آزمون استخدامی نيز شرکت نمودهاند
49 انتقال /2/ به منظور کمک به این داوطلبان، آزمون نوبت صبح جمعه به روز چهارشنبه مورخه 13
یافت. لذا داوطلبان دقت نمایند:
49 روز - /1/ 49 روز پنجشنبه و 3 /2/ 41 روز چهارشنبه ، 13 /2/ 3 زمان برگزاری آزمون در تاریخهای 13
جمعه میباشد. زمان دقيق برگزاری آزمون رشتههای مختلف طی هر نوبت، به شرح جدول زیر
میباشد. داوطلبان باتوجه به رشته ثبت نامی خود به زمان آزمون دقت نمایند.
- 49/1/ 49 لغایت 3 /2/ 49 ، از تاریخ 28 /2/ 2 کارت ورود به جلسه آزمون همزمان با اطلاعيه مورخه 28
از طریق همين سامانه قابل دریافت میباشد

love virology

New member
بخدا از وزیر توقع نداشتم واقعا این همه مهربانی الان باید به خرج می داد که انجام نشد/ خوب سوالات چی بریم سرجلسه تازه اخه بابا این چه وضعشه

فاطمه...

New member
جان خودم دفترچه سوالا رو که بدن دهن همه کج شده بدبختمون کردن رفت الهی خیر نبینن

shima2020

New member
خیر نبینن ایشالااااا دو سال دارن با سرنوشتمون بازی میکنن خیر نبینن

ati1408

New member
در خصوص تغيير زمان آزمون کارشناسي ارشد رشتههای گروه پزشکی سال تحصيلي 1949
با سپاس بيكران به درگاه ايزد منان و ضمن آرزوي توفيق الهی براي تمامي پويندگان عرصه علم و
اميد سربلندي براي داوطلبان عزيز،به اطلاع میرساند: مقرر بود آزمون کارشناسی ارشد سال 49
49 طی دو نوبت صيح و عصر برگزار شود. باتوجه به اینکه /1/ 49 و جمعه 3 /2/ روزهای پنج شنبه 13
49 برگزار /1/ آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور صبح روز جمعه مورخه 3
خواهد شد و تعدادی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در آزمون استخدامی نيز شرکت نمودهاند
49 انتقال /2/ به منظور کمک به این داوطلبان، آزمون نوبت صبح جمعه به روز چهارشنبه مورخه 13
یافت. لذا داوطلبان دقت نمایند:
49 روز - /1/ 49 روز پنجشنبه و 3 /2/ 41 روز چهارشنبه ، 13 /2/ 3 زمان برگزاری آزمون در تاریخهای 13
جمعه میباشد. زمان دقيق برگزاری آزمون رشتههای مختلف طی هر نوبت، به شرح جدول زیر
میباشد. داوطلبان باتوجه به رشته ثبت نامی خود به زمان آزمون دقت نمایند.
- 49/1/ 49 لغایت 3 /2/ 49 ، از تاریخ 28 /2/ 2 کارت ورود به جلسه آزمون همزمان با اطلاعيه مورخه 28
از طریق همين سامانه قابل دریافت میباشد

بچه ها اینوکجا نوشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ati1408

New member
من آخرین اطلاعیه ای که میبینم همون اطلاعیه 6 . جدید تر که نیست. من چرا نمیبینم ؟

آخرین ویرایش:
بالا