معرفی آزمونهای شخصیت شناسی به همراه تفسیروپاسخنامه ...

saharandishe

New member
باسلام،ضمن عرض تبریک سال نوخدمت همه ی کاربران محترم:
ازکارشناسان بزرگوارتقاضادارم،دررابطه باانواع آزمونهای شخصیت شناسی بنده روراهنمای کنندولینک های مفیددراین رابطه رواینجاقراربدهند.
مثلاآزمون نئورومن انجام داده ام ولی ازنحوه ی امتیازدهی وتفسیرآن اطلاعاتی ندارم ویاآزمون کتل وسایرآزمون های شخصیت سنجی...چنانچه اگربرایتان مقدورمیباشدبسیارمتشکرخواهم بوداگرراهنمایی های لازم رودراین رابطه به عمل آورید
پیشاپیش ازراهنماییهای شماسپاسگذارم.

بروسلی

New member
اره منم میخوام
اهایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بیاید

rawy

New member
دوست عزیز ضمن تبریک سال نو
اجرا و نمره گزاری و تفسیر آزمونها یک کار تخصصی هست که وقتی شما پک یک آزمون رو خریداری می کنید دستورالعمل و نحوه اجرا کامل درش نوشته شده، اما بعضی آزمونها برای تفسیر نیاز به نظر متخصص دارند، به همین دلیل منتشر کردن آزمونها به رایگان و در فضای مجازی مثل این هست که ابزار تخصصی یک حرفه در دسترس همه قرار بگیره که کار با اون رو بلد نیستند و چون افراد زیادی هستند که خودشون رو روان شناس می دونند و این حرفه رو به عنوان علم نپذیرفتند، این کار خیلی خطرناک خواهد بود چون تفاسیر و نتیجه گیری هایی که از یک آزمون می شه ممکنه باعث برچسب زدن به دیگران بشه و مسائل جدی به بار بیاد
لطفا اگر تخصصش رو دارید آزمون مورد نظرتون رو خریداری کنید، و اگر ندارید به روان شناس مراجعه کنید
پ. ن، من یکی دو سایت که تست مایزر بریگز و mmpi رو اینترنتی اجرا می کنند می شناسم که اگر لینکشون رو پیدا کردم براتون می ذارم، البته mmpi چون تفسیر آزمون رو با دریافت هزینه ارائه می ده، تبلیغ محسوب می شه، لطف کنید تو گوگل سرچ کنید اجرای آنلاین آزمون mmpi

rawy

New member
بسیارلینک جالبی بود،این آزمون روانجام دادم خیلی عالی بود،ممنون.

خواهش می‌کنم،یک قسمت جالب دیگه ای که داره و احتمال می دم که ندیده باشید: تو قسمت جدول روابط می تونید تیپ شخصیتی خودتون رو با شخص دیگه ای بسنجید

بالا