صندلی داغ (a_67)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

a_67

New member
سلام ملت
خوبین؟
اگه خبر دارین که خب دارین اگرم ندارین پس عارضم خدمتتون:
به دلایلی بنده از انجمن خدافظی کردم و گفتم دیگه پامو انجمن نمیذارم ولی یادم افتاد به مهسابانو قول یه صندلی داغ رو داده بودم بنابراین پیش خودم گفتم نامردیه قولم رو زیر پا بذارم پس:
دوستان و هم انجمنی های گرامی
67 اعلام آمادگی میکنه برای صندلی داغ البته مدیر مهسابانو رفتن و الان حضور ندارن اگر صلاح دید ایشون قرار بگیره این صندلی داغ به عنوان آخرین نوشته های بنده در این انجمن برگزار بشه.
پ.ن:
ملت هر سوالی داشتید بپرسید منتها بعضی سوالا... غیرتی نکنین خلاصه ههههههههه
با تشکر
67

سلام به همه دوستایه انجمنی
chick_dance.gif

خوب همه میدونید مهمون این برنامه کی هست
کسی که من تغریبا یکساله منتظرم بشینه رو صندلی
a-67عزیز

ge3bd0x2t4a81i6axd9k.jpg

اما قوانین

یسری قوانین در تاپیک فراخوان صندلی داغ اومده که حتما مطاله شود

1-سوال کننده محترم لطفا تو حریم خصوصی طرف مقابل پا برهنه نپرید

2-
بچه هایی که قصد پرسیدن سوال رو دارید لطفا یه نگاه به سوالات بندازید تا سوال تکراری نپرسید

3-
مهمون گرام از پاسخ های کوتاه و اجمالی ( صرفا جهت پیچوندن ) حتی الامکان بپرهیزید!

4
-عزیزی که جلوس میکنه روی صندلی داغ حتما در آخر در تاپیک دلنوشته داغ یه یادگاری حالا هرچیزی یه نوشته یا یه عکس بذاره لطفا

من دوست دارم بچه ها تو سوال پرسیدن ازاد باشن ولی یادتون نره به قانون شماره 1 باید توجه کنید

مشترک مورد نظر در پایان ذوب شدنتون لطفا دلنوشته داغ فراموش نشه

مرسی که نکات ایمنی رو یادتون نمیره
dancing_giraffees.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:

a_67

New member
وظایف مدیر فراتر از این هاست که گفتید. اینجا انجمن علمی هست و مسولیت یک مدیر افزایش

بارعلمی انجمنه. نه دخالت های بی مورد و بی جا.مثلا اف بن کردن بی دلیل کاربر مریم* از باکس نه سوظن و گمان های

بی پایه و اساس. نه تهمت های نابجا به کاربران. کاری که شما در این مدت کردید. نمونه افکار بی اساس که دارید:

a-67 قبلا درخواست خوندن پیام خصوصی کاربر abtin13 رو داشتند!! بی دلیل و بدون حتی گزارشی!!.

بنظر شما برچه اساسی باید پیام خصوصی رو خوند؟ غیر از اینکه باید گزارشی از مزاحمت های کاربر باشه.؟

هرچند قبلا اعلام شده که سوپرمودارتور و مدیران ارشد به پیام خصوصی های کاربران دسترسی ندارند. با این

حساب اگر شما(a-67) قابلیت خوندن پیام خصوصی رو داشتید بدون دلیل هم پیام های کاربران رو میخوندید!!

جواب بنده » گفتم حریم خصوصی هست بی دلیل نمیشه وارد حریم شخصی شد اما نگفتم میتونم و نگفتم نمیتونم .

چون بحث در مورد دسترسی و یا عدم دسترسی بنده به پیام خصوصی نبود .

دلیل عزل شما در تاپیک ها اشکاراست . توصیه میکنم حرف و صحبت خودتون رو با کمال ادب مطرح کنید نه با ....

شرمنده امروز سعی میکنم رک باشم تا دچار اشتباه نشید :)

حرف از تبعیض شد؟ خیلی جالبه چرا وقتی یک کاربری بن میشند که در اد لیست تان نباشه کسی جویا نمیشه .

مثلا کاربر اخیر (اسمشون رو نمیارم )بعلت دادن عذرمیخوام فحش ناموسی

. تبعیض رو بقیه قائل هستند نه سوپرمدریتور :)

گفتید پست کاربر مقداد رو شفق پاک کرده . واقعا خجالت نکشیدید . مظلوم نمایی رو شما دارید نشون میدید نه بنده :)

از... دوست خودت جویا بشید و قبول داشت که کارت اشتباه بود .

خودشکن اینه شکستن خطاست . همیشه هرچیزی رو در حد و اندازه ش قبول کن . جو سازی نکن .شما عادت به

بد بینی دارید متاسفانه

نمونه ش تاپیک ترجمه گروهی ای بوک وقضایاش

اما گزارشات خانم

درمورد کاربر نگهبان(مقداد):

قابل توجه کسانی که در تاپیک کاربر رو درمورد تعدد اکانتشون بازخواست کردند.این موارد در حیطه فعالیت

شما نبود که بخواهید چنداکانته بودن کاربری رو تشخیص بدید. اگر مورد مشکوکی دیده بودید می تونستید به

ادمین گرامی اطلاع بدید
. اکانت نگهبان توقیف دائم نشده بود فقط تا حضور ادمین گرامی قضیه معلق بود.

که بعد ها فقط حق تردد با اکانت فعلیشون رو دارند .

در ضمن فقط بنده رسیدگی به گزارشات نیستم از مدیر خود بخش گرفته تا مدیران ارشد و مدیریت کل سایت مسولیت

رسیدگی به گزارشات رو بر عهده دارند

چرا همه ربط میدید به سوپر ؟! برفرض من کم کاری کردم مدیران بخش مربوطه کجا بودن؟ چرا اسمی ازشون به میان نمیاد؟

این یعنی چی؟ یعنی فقط یه تگ رو یدک کشیدن!!! همین
سوپر مدریتور گرامی شما هم با سوالات تون میتونید در صندلی داغ بنده شرکت کنید.
چه کسی از اد لیست من فحش ناموسی داده و بن شده؟ آخرین فرد از ادلیست من تا جایی که من میدونم آبتین بوده که اونم به درخواست خودش و بخاطر "آپارتاید یوزری" خودبنی کرد.
حوصله ش رو داشتی سر بزن نداشتی هم ملت حوصله شو دارن. یاشا.

MAHSABANOO

New member
خوب بچه ها این بار یکم صنددلی داغمون متفاوت هست به خواسته خود مهمونمون
صندلی به این صورت بر گذار میشه که :
مهمون ما تا یک هفته هر روز سر میزنه به تاپکیش بچه ها هر موقع خواستن سوالشون رو بپرسن
ولی همون قاعده ی قدیمی هست اینکه مهمون برنامه از ساعت10 شروع به پاسخ دادن میکنن قبلش که برای دور هم جمع شدن ملت هست و اگر کسی دوست داشت سوالشو میذاره

اینم از زبان خود a-67
..در هر بار جمع شدن (شب ها یکی دو ساعت یا کمتر حضور پیدا میکنم)
اگر روز سر زدم اگر کسی قبلا سوال پرسیده یا همون لحظه من رو دید و پرسید جواب میدم ولی برای هماهنگی کلی ملت شب ها همون ساعت 10 هستش زودتر هم اومدم دیگه بهتر.شروع پاسخ دادن من بین9.30 و10 شب

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

MAHSABANOO

New member
شروع صندلی هم از امروز عصر هست

a_67

user.png

و البته همونطور که همه میدونن یکی از مدیران لایق انجمن بودن ایشون

بخورید و بیاشامید و اسپم کنید ...
1385730116.png
اما به یکدیگر توهین نکنید(مدیر بانو)
1352076251.png

dr.bahar1986

New member
سوال اول رو دلم میخواد من بپرسم هر وقت دوس داشتی جواب بده حتی اگه خواستی بعضی بخشهارو جواب نده :ad54ad:
آزاده ی عزیز اگه امکانش بود دلت میخواست برگردی به عقب؟ چرا و چندسال عقب تر؟
:riz304:

TUMS

Well-known member

بیوگرافی از خودت بگو
اسم؟
سن؟
قد ؟
وزن؟
بی ام آی؟ خخخ
از خودت راضی هستی؟
فعلآ اینا را جواب بده تا سوال های بعدی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

a_67

New member
با سلام
از همین الان مراتب سپاسم رو از حضور دوستان اعلام کرده بجا می آورم:
همگی خوش اومدید، قدم رنجه فرمودید.

a_67

New member
سوال اول رو دلم میخواد من بپرسم هر وقت دوس داشتی جواب بده حتی اگه خواستی بعضی بخشهارو جواب نده :ad54ad:
آزاده ی عزیز اگه امکانش بود دلت میخواست برگردی به عقب؟ چرا و چندسال عقب تر؟
:riz304:
خواهش میکنم
این سوال یجورایی معنیش میشه حسرت به گذشته
بله میشه گفت بشر همیشه هم اگر نه اغلب حسرت به گذشته ش رو میخوره
یا گذشته براش خوشایندتر از حالش بوده
و یا
فرصتی رو در گذشته از دست داده؛ کاری رو در گذشته انجام داده که میتونست بهتر انجامش بده (اگه الانش بود)ولی نداده.
مسیر اشتباهی رو رفته که تبعاتش هنوز که هنوزه دامنگیرش هستش و اگر تجربه ی کافی داشت انجامش نمیداد.
شخصاً مورد اول رو حسرتش رو به اون صورت نداشتم شاید برای این بوده که آرزوی محال رو نمیخوام داشته باشم(رفتن به گذشته) صرف رفتنِ به گذشته و لذت بردن ازش. اگر لذت ارزشمندی بوده باشه با گذر زمان صرف یاد و خاطره ش آدم همون احساس رو داره؛ همونطوری که بعضی رنج ها اینطوری هستن؛ هر چی بوده تموم شده از بعد مادیش ولی سهم اثر روانیش پابرجاست.
ولی شاید آرزوی محال برای آینده داشته باشم هر کسی میتونه رویاها و آرزوهایی هر چند محال برای خودش و ترسیم آینده ش داشته باشه.

و اما مورد دوم حسرتش چرا بوده و خیلی هم بوده
ولی طوری نیست که بخوام برم به گذشته و مواردی رو اصلاح کنم!(الان برا ملت سواله که چرا طرف دیوانه ست امکانش رو داشته باشه ولی انجامش نده)
جوابم اینه:
من الان در این زمان حال و با این درجه از آگاهی و تجربه و ادراک هست که دارم میگم اگر برمیگشتم فلان کار رو میکردم یه اگری هست که لازمه ش داشتن همین میزان از تجربه و آگاهی هست که با برگشتن به عقب و بردن زمان به گذشته این اگاهی و تجربه همونطوری که در اثر گذر زمان و برخورد با شرایط مختلف حاصل شده؛ از دست میرفت و دیگه اون موقع برگشتن به گذشته چه سود که زحمت اضافه ای میشه دوباره روز از نو روزی از نو.
برای همین سعی میکنم از تجاربم برای زمان حال و آینده استفاده کنم
و مهمتر اینکه

تجربه ی کسب کرده م رو برای اونی که الان شرایط گذشته ی من رو داشته بازگو کنم و راهنمایی کنم. اگر تجربه ای بود که صرف بازگویی برای طرف مقابل مفید بود که فبها اگر نبود دیگه خودش باید تجربه ش رو کسب کنه بعضی از تجارب رو نمیشه به بقیه انتقال داد خودش باید برسه بهش و درکش کنه.

ویرایش شد.
(ملت یه دو ساعت و نیم دیگه برمیگردم و در خدمت خواهم بود؛این نوشته ویرایش خواهد شد.)

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

a_67

New member

بیوگرافی از خودت بگو
اسم؟
سن؟
قد ؟
وزن؟
بی ام آی؟ خخخ
از خودت راضی هستی؟
فعلآ اینا را جواب بده تا سوال های بعدی
نام: آزاده حالا ملت خواستن آرمان هم میتونن در نظر بگیرن (قضیه ش رو ملت قدیمی و همدوره میدونن :riz277:)خودم که آزاده رو اعلام کردم ههههههههههه
سن؟ معلوم نیس؟ یه نیگا به آواتارم کنین میگه سنش به 67 ساله ها میخوره
قد و وزن ترکیبیش که بشه بی ام آی=16.3 (رده بندی لاغرا ولی خب نسبت به وزن و قدم، قدرت بیشتری دارم.)
رضایت کافی رو از خودم نه ندارم از دلایلش کم کاری میتونه باشه.
از خودراضی هم نه نیستم دی:

آخرین ویرایش:

pashmak

New member
آزاده جون من خیلی وقته سرگرمی نمیام
اما چون خیلی دوست دارم اومدم
اسمت چرا گذاشتی 67 a
رنگ مورد علاقت
شهرت
چرا عضو سایت شدی
هرجا هستی موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS

a_67

New member
آزاده جون من خیلی وقته سرگرمی نمیام
اما چون خیلی دوست دارم اومدم
اسمت چرا گذاشتی 67 a
رنگ مورد علاقت
شهرت
چرا عضو سایت شدی
هرجا هستی موفق باشی
محبت کردین ممنونم
a برای حرف اول نامم و 67 برای سن و سالم(67 سالمه همه میدونن)
علاقه م به رنگ ها متغیره(عوامل موثر برای این متغیر بودن: حال و هوای روحی، لباس مورد نظر، جایی که قراره حضور داشته باشم و...) گاهی هم اهمیتی نمیدم به رنگ؛ ولی رنگایی که همیشه با این سوال به ذهنم میرسه معمولا این رنگ هاست:
سبز، زرد، آبی
استان رو عرض میکنم خدمت تون: آذربایجان شرقی
دلیل عضو شدنم در این انجمن، جستجوی اطلاعاتی در مورد آزمون لیسانس به پزشکی بوده و پشت بندش تبادل اطلاعاتی در این مورد و به این ترتیب بعده مدتی فعالیت در این بخش، درخواست یکی از نقش های مدیریتی انجمن رو از طرف مدیریت سایت مبنی بر ایفای آن نقش، پذیرفتم.
ممنون بنده هم آرزوی موفقیت و شادی برای شما و تک تک هم انجمنی هام دارم از حضورتون خوشحال شدم.

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
نام: آزاده حالا ملت خواستن آرمان هم میتونن در نظر بگیرن (قضیه ش رو ملت قدیمی و همدوره میدونن :riz277:)خودم که آزاده رو اعلام کردم ههههههههههه
سن؟ معلوم نیس؟ یه نیگا به آواتارم کنین میگه سنش به 67 ساله ها میخوره
قد و وزن ترکیبیش که بشه بی ام آی=16.3 (رده بندی لاغرا ولی خب نسبت به وزن و قدم، قدرت بیشتری دارم.)
رضایت کافی رو از خودم نه ندارم از دلایلش کم کاری میتونه باشه.
از خودراضی هم نه نیستم دی:

آقا راس میگه .. من طعم نیشگونشو چشیدم .. خدا براتون نخواد .. جای سرانگشتان مبارکش تا یک هفته رو بازوم حک شده بود :))))))))

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
سلام ازاده جان:ad54ad:
خوشحالم بازم دارم دست خط تو می بینم:riz304:
من خیلی قبلا سعادت نداشتم ازاده جونی رو خیلی بشناسم. واسه همین این سوالام ینی واقعا نمیدونم.
1- چه رشته ای خوندی؟ کی فارغ التحصیل شدی؟
2- چطوریه انقد تحت الفظی و موشکافانه حرف میزنی؟؟ برام جالبه :) حرفات سنگینن یکم برام :)
3- واقعا 67 سالته؟؟؟ خب شوخی نکن من باورم میشه :((
4- کار هم میکنی؟ چی و کجا؟
5- وقتایی دلت بگیره چیکار میکنی؟

a_67

New member
آقا راس میگه .. من طعم نیشگونشو چشیدم .. خدا براتون نخواد .. جای سرانگشتان مبارکش تا یک هفته رو بازوم حک شده بود
دقیقا مکالماتمون یادم نیس ولی خب لابد نیشگون من رو دست کم گرفته بودی دیگه بابات ازت طرفداری کرد گفتم اونم میزنم ههههههههههههههه
پ.ن:
پدر(بابا برقی) و دختر(تار)
ولی دیگه گفتم کاریت ندارم زود دردت میگیره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Taraa

a_67

New member
سلام ازاده جان:ad54ad:
خوشحالم بازم دارم دست خط تو می بینم:riz304:
من خیلی قبلا سعادت نداشتم ازاده جونی رو خیلی بشناسم. واسه همین این سوالام ینی واقعا نمیدونم.
1- چه رشته ای خوندی؟ کی فارغ التحصیل شدی؟
2- چطوریه انقد تحت الفظی و موشکافانه حرف میزنی؟؟ برام جالبه :) حرفات سنگینن یکم برام :)
3- واقعا 67 سالته؟؟؟ خب شوخی نکن من باورم میشه :((
4- کار هم میکنی؟ چی و کجا؟
5- وقتایی دلت بگیره چیکار میکنی؟
سلام بر شما
این لطف شما رو میرسونه
1. کامپیوتر خوندم؛ سه سال پیش.
2. حالا من بخاطر اینکه حوصله ملت سر نره حجم حرفامو آوردم پایین وگرنه از ملت هستن که بدونن پای منبر من یکی نشستن چقد سخته ملت نه میتونن پا شن نه میتونن بشینن و نه میتونن بخوابن ولی میتونن حرف بزنن و صحبتاشونو بکنن هههههههههههههه
شاید چون زبان مادریم فارسی نیست برا همون زیاد تحت الفظی صحبت میکنم+در جمع های رسمی مثل این جمع و یا تاپیک های جدی و علمی معمولا نوشتارم همینه ولی مثلا تو جمع های کمتر رسمی مثل چت باکس انجمن یا تاپیک های سرگرمی، نوشتار دیگه از تحت اللفظی خارج میشه البته در طی این صندلی داغ منتظر این باشید که با پیش رفتن تاپیک و آشنایی های بیشتر این نوشتار تغییر بکنه.
3. حالا از اون طرف بخونی میشه 76 هههههههههه
4. نه کار نمیکنم شاید یه روزی کنار یه کار، کار مختص خودم رو هم به طور فردی بخوام داشته باشم حالا آینده معلوم نیس ببینیم چی پیش میاد.
5. با خودم خلوت میکنم اگر حل شد که شد نشد دیگه خدا باید بیاد

ba ba barghi

Well-known member
سلام من جون تقريبا ميشناسمت ,سوال زيادي ندارم

يك,جرا توي حماسه هاي بجه ها نميرفتي؟
دو نظرت راجع به دوستان زير جيه؟
Admin
Admin2
شفق بانو
مهسا بانو
مهسا نقطه
parnia
Ashel
Mohana
ليلا
imunoo
Pcr
Zot
Medical
Ba ba barghi Aziz
Sepide_GH
Taara
Golchin
Reza,jooziat

اكه كسي خاصي مدنظرته كه من نكفتم خودت زحمتشو بكش

ba ba barghi

Well-known member
بهترين كتابي كه خوندي؟؟
توزندكيت حسرت جيو ميخوري؟؟

جقد جيز از من يادكرقتي,بهترين و بدترينش:p

بهترين و بدترين اخلاق خودت ؟

واقعا دختري؟ :d

- - - Updated - - -

بهترين كتابي كه خوندي؟؟
توزندكيت حسرت جيو ميخوري؟؟

جقد جيز از من يادكرقتي,بهترين و بدترينش:p

بهترين و بدترين اخلاق خودت ؟

واقعا دختري؟ :D

Taraa

Well-known member
بهترین خاطره ات توی این انجمن ؟
نظرت راجع به شهر شیراز :(40): ؟
غیر از این سایت چه سایتای دیگه ای عضوی؟
دوس داری کی بیاد اینجا ازت سوال بپرسه؟
بهترین خبری که دوس داری بشنوی چیه؟
دوس داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟

از یک تا ده به ادمین، ادمین2، سوپرمدیریتور امتیاز بده.

آخرین ویرایش:

a_67

New member
وظایف مدیر فراتر از این هاست که گفتید. اینجا انجمن علمی هست و مسولیت یک مدیر افزایش

بارعلمی انجمنه. نه دخالت های بی مورد و بی جا.مثلا اف بن کردن بی دلیل کاربر مریم* از باکس نه سوظن و گمان های

بی پایه و اساس. نه تهمت های نابجا به کاربران. کاری که شما در این مدت کردید. نمونه افکار بی اساس که دارید:

a-67 قبلا درخواست خوندن پیام خصوصی کاربر abtin13 رو داشتند!! بی دلیل و بدون حتی گزارشی!!.

بنظر شما برچه اساسی باید پیام خصوصی رو خوند؟ غیر از اینکه باید گزارشی از مزاحمت های کاربر باشه.؟

هرچند قبلا اعلام شده که سوپرمودارتور و مدیران ارشد به پیام خصوصی های کاربران دسترسی ندارند. با این

حساب اگر شما(a-67) قابلیت خوندن پیام خصوصی رو داشتید بدون دلیل هم پیام های کاربران رو میخوندید!!

جواب بنده » گفتم حریم خصوصی هست بی دلیل نمیشه وارد حریم شخصی شد اما نگفتم میتونم و نگفتم نمیتونم .

چون بحث در مورد دسترسی و یا عدم دسترسی بنده به پیام خصوصی نبود .

دلیل عزل شما در تاپیک ها اشکاراست . توصیه میکنم حرف و صحبت خودتون رو با کمال ادب مطرح کنید نه با ....

شرمنده امروز سعی میکنم رک باشم تا دچار اشتباه نشید :)

حرف از تبعیض شد؟ خیلی جالبه چرا وقتی یک کاربری بن میشند که در اد لیست تان نباشه کسی جویا نمیشه .

مثلا کاربر اخیر (اسمشون رو نمیارم )بعلت دادن عذرمیخوام فحش ناموسی

. تبعیض رو بقیه قائل هستند نه سوپرمدریتور :)

گفتید پست کاربر مقداد رو شفق پاک کرده . واقعا خجالت نکشیدید . مظلوم نمایی رو شما دارید نشون میدید نه بنده :)

از... دوست خودت جویا بشید و قبول داشت که کارت اشتباه بود .

خودشکن اینه شکستن خطاست . همیشه هرچیزی رو در حد و اندازه ش قبول کن . جو سازی نکن .شما عادت به

بد بینی دارید متاسفانه

نمونه ش تاپیک ترجمه گروهی ای بوک وقضایاش

اما گزارشات خانم

درمورد کاربر نگهبان(مقداد):

قابل توجه کسانی که در تاپیک کاربر رو درمورد تعدد اکانتشون بازخواست کردند.این موارد در حیطه فعالیت

شما نبود که بخواهید چنداکانته بودن کاربری رو تشخیص بدید. اگر مورد مشکوکی دیده بودید می تونستید به

ادمین گرامی اطلاع بدید
. اکانت نگهبان توقیف دائم نشده بود فقط تا حضور ادمین گرامی قضیه معلق بود.

که بعد ها فقط حق تردد با اکانت فعلیشون رو دارند .

در ضمن فقط بنده رسیدگی به گزارشات نیستم از مدیر خود بخش گرفته تا مدیران ارشد و مدیریت کل سایت مسولیت

رسیدگی به گزارشات رو بر عهده دارند

چرا همه ربط میدید به سوپر ؟! برفرض من کم کاری کردم مدیران بخش مربوطه کجا بودن؟ چرا اسمی ازشون به میان نمیاد؟

این یعنی چی؟ یعنی فقط یه تگ رو یدک کشیدن!!! همین
سوپر مدریتور گرامی شما هم با سوالات تون میتونید در صندلی داغ بنده شرکت کنید.
چه کسی از اد لیست من فحش ناموسی داده و بن شده؟ آخرین فرد از ادلیست من تا جایی که من میدونم آبتین بوده که اونم به درخواست خودش و بخاطر "آپارتاید یوزری" خودبنی کرد.
حوصله ش رو داشتی سر بزن نداشتی هم ملت حوصله شو دارن. یاشا.
عرضم به حضور داشتم از بخش انتقادات رد میشدم دیدم این کامنتی که از شفق برداشتم تاپیکش نیست پاک شده.
1.اگر معنیش این باشه که حرفایی که اونجا زده شده بعضیاش از جمله کامنت فوق پس گرفته شده که خب منم در موردش اگر سوالی بود صحبت نکنم
2.یا نه پاک شده برای فراموش کردن یه سری صحبت ها اینم ایرادی نداره منتها بهتر بود با بنده هم هماهنگ کنید این کامنت رو پاک کنم و همه قضیه رو فراموش کنیم انگار که نه انگار کسی حرفی زده ولی فک نکنم راحت بشه ملتی که اسمشون آورده شده شستشوی مغزی داد.
3. اگرم کماکان بر روی صحبت هاتون هستین بالاخص در مورد این کامنتی که آوردین به نظر بنده عادلانه ترش اینه که هر چی اتفاق افتاده و هر چی گفته شده(بخش مدیریت رو فاکتور میگیرم فعلا) همه وجود داشته باشه یکجا، تا اگر قضاوتی بود خیلی هم ناقص نباشه.
پ.ن:
قصد جار و جنجال ندارم ولی اگر بسترش فراهم شد در یک چارچوب منطقی و در آرامش، در خدمت پاسخگویی به دوستان و هم انجمنی های عزیز هستم.
تاکید میکنم حق پاک کردن این پست وجود نداره فقط میشه ازش کامنت گرفت و بصورت عمومی زیرش صحبت کرد اگر بی هوا پاک بشه معنیش تصدیق ضعف مدیریتی و نبود آزادی بیان هست در این مکان.
پیشاپیش تشکر میکنم از توجه تان

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
بزركترين دغدغه ات تو زندكيت جيه؟؟

حسرت جيو ميخوري تو زندكيت؟
ذهنيتي كه از دخترم داشتي , با اونجه كه در وافعيت بود ,نزديك بود دور بود ؟

جقد دلت ميخاد منو ببيني؟؟

خو كجل جرا من اومدم شيراز اون موقع نيومدي؟ هفته ي بعدش رفتي؟ اونم بيخبر؟ اينم شد سوبرايز اخه؟ :|

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا