ارشد 94 ضرایب جدید

mojnia

New member
اساتید گرامی هر گونه نظری ، پیشنهادی و....در خصوص این ضرایب و نحوه خواندن و.....دارید در این تاپیک قرار بدهید

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

ati1408

New member
مگه کارشناسی بیوتکنولوژی داریم ؟ تا اونجایی که من میدونم دکترای پیوسته بیوتکنولوژی چهار سال اولش معادل کارشناسی در نظر گرفته میشه . در حال حاضر هم سازمان سنجش رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش بیوتکنولوژی پذیرش میکنهنه کارشناسی بیوتکنولوژی!
خب الان دقیقا منظورشون از کارشناسی بیوتکنولوژی برای آزمون ایمونولوژی چیه ؟
بچه ها تو رو خدا یکی یه جواب قطعی بهم بده. من میتونم ایمونو امتحان بدم؟؟؟؟؟
آخه کارشناسی من زیست شناسی با گرایش بیوتکنولوژی بوده ولی اینجا فقط نوشته کارشناسی بیوتکنولوژی:smiliess (2):
بچه ها اگه کسی میتونه از اساتید یا هر کس دیگه ای بپرسه خواهشا بپرسین.
اگه هم من اشتباه میکنم شیرفهمم کنین دوستان:sad::smiliess (12):

abtin13

New member
با این ضرایب میکروب شناسی فقط کافیه میکروب و زبان و ویروس رو 60-70 بزنی بقیه رم اصلا نزن.راحت میشه به دانشگاه های تیپ یک رسید

mojnia

New member
مجموعه علوم آزمایشگاهی یک و دو تو ضریباشون صفر وجود داره بنابراین ترس این ده روزشون تموم شد
ولی گروه سه دو رشته میکروب و انگل ضریب صفر ندارند و باید تمامی منابع رو بخونن

love virology

New member
بچه های میکروب کارشون سختر شد ای کاش قارچ یا سلولی براتون حذف میشد/ بچه ها ویروس خوب شد اما یه نکته درس اصلی ضریبش کمه

asalmasal

New member
ویروسی ها خیلی بهتون حال دادن ها.خوش به حالتون.این وسط همه سود کردن.بیوتک.ایمنی.قارچ.
فقط میکروب اوضاعش بدتر شد.خوب ادم میره بیوتک.والا.زبانشم که شد ۲.ما طبق معمول باید ۷تا کتاب بخونیم.مسخره است.

love virology

New member
خیلی هم خوشان ما نشد ااا / سلولی خودش اندازه 2تا درس وقت گیره / در ضمن ضریب درس اصلی هم کمه

melinaa

New member
بچه ها الان که برای ما بیوشیمی ضریبش 1 شده یعنی نخونیم؟؟؟یعنی چیکار کنیم؟؟؟؟

maxin

Well-known member
بچها دقت کردید زمان آزمون اول خرداد شده اونوقت تا پارسال و سال قبلش اول تیر بود ینی چی یه ماه کم کردن به فکر این باشید!!:smilies:

IL-2

Well-known member
بچها دقت کردید زمان آزمون اول خرداد شده اونوقت تا پارسال و سال قبلش اول تیر بود ینی چی یه ماه کم کردن به فکر این باشید!!:smilies:

دقیقا همینو بگوووووووووووو....
من که خ از این بابت ناراحتممممممممم..........:sad:

s.a2000

New member
بچه ها بیاین مثل بچه های پارسال واسه تغییر تاریخ امتحان اعتراض کنیم...
پارسال هم اول جلو انداخته بودن، بچه ها اعتراض کردن، عوضش کردن

karshenasgh

New member
نمیشه.. میوفته توی ماه رمضون.. بقیه زمانها رو هم دانشگاه آزاد و آزمون سراسری گرفتن..

f70i

New member
دوستان کسی میتونه به من بگه الان چه طوری انتخاب میتونیم بکنیم یعنی من قاطی کردم
مثلا یه مجموعه امتحانی با یک رشته از یک مجموعه دیگه رو میتونیم انتخاب کنیم ؟ اصلا اون 45 تا رشته رو چرا جدای مجوعه ها و قبل اونا نوشته ؟ نکنه از اونا قراره رشته دوم رو انتخاب کنیم
میشه یه نفر راهنمایی کنه من از بس که شوکه شدم اصلا نمیفهمم جریان از چه قراره

mojnia

New member
دوستان کسی میتونه به من بگه الان چه طوری انتخاب میتونیم بکنیم یعنی من قاطی کردم
مثلا یه مجموعه امتحانی با یک رشته از یک مجموعه دیگه رو میتونیم انتخاب کنیم ؟ اصلا اون 45 تا رشته رو چرا جدای مجوعه ها و قبل اونا نوشته ؟ نکنه از اونا قراره رشته دوم رو انتخاب کنیم
میشه یه نفر راهنمایی کنه من از بس که شوکه شدم اصلا نمیفهمم جریان از چه قراره

به نظرم این طور باشه . اگه غیر اینه اساتید ابهام زدایی کنن

از هر گروه یک رشته را می تونی انتخاب کنی
در گروه های که مجموعه ای شدن می تونی تو تمام اون مجموعه ها هم شرکت کنی و آزموده بشی
مثلا از گروه یک باید یکی از سه مجموعه علوم آزمایشگاهی رو انتخاب کنی(با توجه به اینکه ایمونو می خوای شرکت کنی) شما مجموعه علوم آزمایشگاهی دو را از گروه یک رشته ها انتخاب می کنی و تو خون شناسی هم می تونی آزموده بشه
ولی رشته دوم اگه خواستی علاوه بر یک شرکت کنی باید از گروه های دیگر باشد .گروهی غیر از یک(که مجموعه های علوم آزمایشگاهی و....در اون قرار داره)

البته یه شرطی هم داره که مثلا رشته لیسانس شما بعنوان مدرک مورد پذیرش در رشته خون شناسی مورد قبول باشه

b.nafas

New member

بله متاسفانه ..الان با تمام وجود میشه فهمید که وقتی میگن وقت طلا یعنی چی ...:New (6):

tkia

New member
دوستان بیاید مثل پارسال اعتراض کنیم تاریخ و بندازیم عقب
چه اوضاعی شده!!منبع که تغییر کرده ،تاریخشم که افتاده جلو،ظرفیتم که لابد به نصف میرسه!!!!خدا به دادمون برسه

بالا