اعتراض دست جمعی به تغییر در منابع وزارت بهداشت

arshadbio

New member
سلام دوستان
با توجه به این اقدام سازمان سنجش آموزش پزشکی متنی در این خصوص تنظیم کرده ام که از شما دوستان عزیز می خوام با ارسال متن پست پایین یا یه متنی به غیر از این از طریق ایمیل به آدرس info@sanjeshp.ir یا فکس به سازمان سنجش آموزش پزشکی مراتب اعتراض خودتونو اعلام نمایین.
درضمن یادآوری کنم که برای ارسال ایمیل به آدرس بالا باید از ایمیل های ایرانی استفاده کنین در غیر اینصورت ایمیل ارسال نمیشه (به خاطر ir. بودن).
دوستان اگه ایمیل ایرانی ندارین می تونین تو گوگل سایت های سرویس دهنده رو سرچ کنین.

arshadbio

New member
بسمه تعالی​
1393/10/19​
ریاست محترم مرکز سنجش آموزش پزشکی
سلام علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد؛ ضمن عرض ادب و خسته نباشید، لازم بذکر است که از طریق سایت سازمان سنجش پزشکی اطلاع یافتیم که منابع آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 95-94 تعدادی از رشته های امتحانی تغییر یافته و برخی عناوین و مواد درسی جدید به منابع مذکور قبلی افزوده شده اند. مستحضر هستید که به دلیل نزدیکی زمان برگزاری معمول آزمون و محدودیت زمانی مطالعات دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون، مطالعه منابع جدیدِ معرفی شده میسر نمی باشد، لذا از حضرتعالی خواهشمندیم تا در صورت امکان و با توجه به صلاحدید؛ دستور نموده تا منابع سوالات آزمون این دوره با منابع معرفی شده قبلی طرح گردد.
با تشکر​

ati1408

New member
خیلی ممنون دوست عزیز . به نظرتون بهتر نیست تا فردا صبر کنید تا ببینیم چه تغییراتی( خدایی نکرده) دادن بعد همه رو توی یه متن بزاریم. شاید اینجوری یکپارچگی بیشتری داشته باشه.
البته این فقط یه پیشنهاده. هرچی که نظر اکثریته همون تصمیم رو بگیرید

arshadbio

New member
خیلی ممنون دوست عزیز . به نظرتون بهتر نیست تا فردا صبر کنید تا ببینیم چه تغییراتی( خدایی نکرده) دادن بعد همه رو توی یه متن بزاریم. شاید اینجوری یکپارچگی بیشتری داشته باشه.
البته این فقط یه پیشنهاده. هرچی که نظر اکثریته همون تصمیم رو بگیرید

ممنون از پیشنهاد خوبتون
سازمان سنجش 2 تا اطلاعیه داده فک هم نکنم رفتاری متفاوت با گفتارشون داشته باشن برا همین هر چه زودتر بهتر.
اگه دوستان شک دارن مسئله ای نیس تا فردا عصر صب کنن بعد اقدام کنن.

saiedeh17

New member
سلام
الان که تمام رشته های پرستاری یکی شده
سخت تر قبول میشیم که...

neginb

New member
تورو خدا اگه جواب سوال منو میدونید بهم جواب بدید الان تو گروه علوم ازمایشگاهی یک مثلا میکروب گذاشتن قبلا برا ژنتیک انسانی میکروب لازم نبود الان نمیدونم باید شروع کنم میکروب بخونم یا اینکه مثل قبله من گیج شدم اگه میدونید جواب بدید لطفا

b.nafas

New member
تورو خدا اگه جواب سوال منو میدونید بهم جواب بدید الان تو گروه علوم ازمایشگاهی یک مثلا میکروب گذاشتن قبلا برا ژنتیک انسانی میکروب لازم نبود الان نمیدونم باید شروع کنم میکروب بخونم یا اینکه مثل قبله من گیج شدم اگه میدونید جواب بدید لطفا

سلام .شما باید صبر کنید تا ضرایب معلوم شه چون الان معلوم نیست که چه ضریبی داره شاید میکروب برای بچه های ژنتیک صفر باشه شایدم نباشه پس استرس نداشته باشید وضعیت همه بچه ها مثل شماست همه منتظر هستیم تا دفتر چه بیاد ...

neginb

New member
ممنون ک جواب دادید هرچه قدر زنگ زدم به شماره های وزارت بهداشت کسی جواب نداد.مننون ک جواب دادید

neginb

New member
بابا چرا اینجوری میکنن میخان بچه هارو عذاب بدن حالا ببینید خداوکیلی اگه امتحانم ننداختن تو اردیبهشت یا اوایل خرداد . . . اصلا انگار دوس دارن اذیت کردنو

arshadbio

New member
برای رشته بیوشیمی بالینی قبلا از زیست شناسی عمومی سوال طرح می کردن الان حذفش کردن به جاش از زیست شناسی سلولی مولکولی می خوان سوال طرح کنن.

mojnia

New member
سلام دوستان
با توجه به این اقدام سازمان سنجش آموزش پزشکی متنی در این خصوص تنظیم کرده ام که از شما دوستان عزیز می خوام با ارسال متن پست پایین یا یه متنی به غیر از این از طریق ایمیل به آدرس info@sanjeshp.ir یا فکس به سازمان سنجش آموزش پزشکی مراتب اعتراض خودتونو اعلام نمایین.
درضمن یادآوری کنم که برای ارسال ایمیل به آدرس بالا باید از ایمیل های ایرانی استفاده کنین در غیر اینصورت ایمیل ارسال نمیشه (به خاطر ir. بودن).
دوستان اگه ایمیل ایرانی ندارین می تونین تو گوگل سایت های سرویس دهنده رو سرچ کنین.

من با ایمیل غیر ایرانی فرستادم یه جوابی هم فرستادن :

name.jpg

IL-2

Well-known member
حداقل زمانشو بزارن 7 8 خرداد اردیبهشت گویی نچسبه

با نهایت احترام بنظرم به جای اینکه وقتتو بذاری که فقط یک هفته اضافه شه ، از همین الان بیشتر بخووووووون تا این یک هفته هم جبران شه...
و ذهنتو درگیر این نکن...
موفق باشی:rose:

بالا