دوستان زیست شناس

b.nafas

New member
دوستان عزیز زیست شناس به نظر میاد یک سری از بچه ها فقط و فقط می خوان به بچه های زیست استرس وارد کنن ..به نظر من هیچ کدوم از این حرف ها درست نیست ما باید تا 21 طبق معمول درس بخونیم تا ببینیم چی پیش روی ماست ...به امید موفقیت همه ....

:rose:

alireza-ja

New member
اصلا عاقلانش هم همینه.

ایشالا که تا 21 ام این تاپیک همینطور بالا میمونه به کوری چشم همون یه نفر.

b.nafas

New member
بچه ها تا حذف تاپیک های بی معنی و دروغ لطف کنین و به این افراد جواب ندیم تا خودشون بفهمن که در چه حدی هستن ....من انگیزم چند برابر شده با این وضعیت که میبینم همه باید همین طور باشن به نظر من هر کسی تا الان برای هر رشته ای که خونده تا اخر برای همون رشته می خونه چون درسای اصلی تغییری نکردن و باز هم در اولویت هستن کسی که یک سال برای ایمنی زحمت کشیده نمیاد یکدفعه تغییرش بده چون هدف برای ارشد فرق میکنه با کنکور سراسری که یه سری از بچه ها الان دارن ارشد رو با سراسری مقایسه می کنن

alireza-ja

New member
خوب هدف اصلی کاربر از خدا بی خبر کاملا مشخص شد که هدفش دشمنی با بچه های زیست شناس هستش و نه اطلاع رسانی.

پس مشخص شد که حذف رشته زیست یک شایعه پراکنی محض هستش. پس به امید خدا بچه های زیست شناس با قدرت کارشون رو ادامه بدن که و الله خیر الماکرین.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

mojiii1369

Member
خوب هدف اصلی کاربر از خدا بی خبر کاملا مشخص شد که هدفش دشمنی با بچه های زیست شناس هستش و نه اطلاع رسانی.

پس مشخص شد که حذف رشته زیست یک شایعه پراکنی محض هستش. پس به امید خدا بچه های زیست شناس با قدرت کارشون رو ادامه بدن که و الله خیر الماکرین.

اون اقای sabers هم ول نمی کنه!ولی روحیمو عوض کرد!!!دستش درد نکنه!:25r30wi: :25r30wi:
کلی خندیدم

آخرین ویرایش:

bioshimi93

New member

بله مثل روز روشن بود هدفشون
هر وقت چنین مواردی دیدین گزارش پست بدین و دلیل گزارشتون رو هم بنویسین ولی توتاپیک ایشون پست نذارید بدتر میاد بالا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

Ana67

New member
پارسال هم همین حرفا بود
اصلا نگران نباشین.به امید موفقیت بچه های زیست شناس( خودمم هستم خخخخخ )
:auizz3ffy9vla57584x

love virology

New member
نصف منابع زیست شناسی سلولی هست بعدش بیان رشته های زیست حذف کنن / فعلا داغ منابع رو دلموونه

hanas68

New member
بچه ها فقط ی نفر نیستش، چند نفر دیگم تو همین سایت با دلسوزی برای بچه های زیست به شایعه دامن بیشتری میدن، من دو روزه درس نخوندم، از خدا میخوام همه رو براه راست هدایت کنه..کو اون تسبیح من....اما خودشون چوبشو میخورن حتما

mojnia

New member
جالبه که برای رشته میکروب شناسی ، بیوشیمی رو حذف کردن و بعد زیست شناسی سلولی و مولکولی رو اضافه کردن و زیست شناس حق شرکت کردن نداشته باشه؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

necrotizing fasciitis

Active member
من نمیدونم کی حق بچه های شیلات کویر و آبیاری گیاهان دریایی رو میده :mad_majidonline::mad_majidonline:

alireza-ja

New member
شما نگران نباشید احتیاجی به حرص خوردن شما نیست.

آخرین ویرایش:

b.nafas

New member
به هر حال بعضی ادمها بیکارند نمی دونن چیکار کنن دیگه اشکال نداره ما هم می خندیم حداقل دل مارو شاد کرد تو این وضیعت

hhhmmm

New member
مرسی دوستان از این تاپیک....حتما حتما با امیدواری به راهمون ادامه میدیم...شکی هم نکنید که اینها شایعه ست!

b.nafas

New member
با تشکر از همه بچه هایی که راهنمایی های مفید داشتن و ما رو تنها نزاشتن ....بریم با انرژی درس بخونیم چون این از همه چیز مهم تره ..فقط و فقط درس خوندن

مشاهده فایل‌پیوست 7375

آخرین ویرایش:
بالا