✔✔✔ تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۴

eeeeeeehsan

New member
[h=4]
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال۱۳۹۴ و دوره بیستم المپیاد علمی دانشجویی کشور
[/h]

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۴ و المپیاد علمی دانشجویی کشور می‌رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز شنبه مورخ ۱۷/۰۸/۹۳ آغاز و در روز یکشنبه مورخ ۲۵/۰۸/۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۴ و المپیاد علمی دانشجویی کشور اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام در این روش به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

لازم به تاکید است این آزمون در صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه ۱۵، ۱۶ و ۱۷/۱۱/۹۳ برگزار خواهد شد.

ZOT

New member
این مال علومه!؟ بهداشت تو بهمن ثبت نامه آره!؟

nikaaaa

New member
سلام دوستان یه سوال دارم :
آیا با مدرک لیسانی بیوشیمی می توان رشته ی دیگری در وزارت علوم شرکت کرد یا فقط مجاز به شرکت در علوم پایه هستم ؟ ممنون میشم جواب بدید

Aysel

New member
سلام
ببخشید دوستان یکی وزارت علوم پردیس قبول بشه ایا از کنکور سال بعد محروم میشه؟؟؟

Mohammad gh

New member
سلام دوستان یه سوال دارم :
آیا با مدرک لیسانی بیوشیمی می توان رشته ی دیگری در وزارت علوم شرکت کرد یا فقط مجاز به شرکت در علوم پایه هستم ؟ ممنون میشم جواب بدید

تقریبا هرچی بخواید میتونید شرکت کنید
یکی از بچه های ما لیسانس زیست گیاهی داره و میخواد مکانیک شرکت کنه

یه سوال:اگر سال اخری نباشی و ازمایشی شرکت کنی که مشکلی پیش نمیاد؟

شوکا88

New member
نه سال اخری نباشی مثلا سوم باشی مشکلی نیس
بچه ها یه سوال
سالای گذشته هم بیوشیمی بالینی صفحه39 دفترچه شناور نبوده؟اخه کنارش ستاره نیست

mostafa88

New member
سلام دوستان. من دانشجوی سال آخر کارشناسی مدیریت امداد در سوانح غیر طبیعی هستم. می خواستم بدونم آیا می تونم ارشد یکی از رشته های علوم پزشکی شرکت کنم.اگه جوابتون مثبت باشه کدوم رشته ها می تونم شرکت کنم؟ با تشکر

Mohammad gh

New member
سلام دوستان. من دانشجوی سال آخر کارشناسی مدیریت امداد در سوانح غیر طبیعی هستم. می خواستم بدونم آیا می تونم ارشد یکی از رشته های علوم پزشکی شرکت کنم.اگه جوابتون مثبت باشه کدوم رشته ها می تونم شرکت کنم؟ با تشکر

دوست عزیز باید برید سایت sanjeshp.ir دفترچه ی کارشناسی ارشد وزارت بهداشتو دانلود کنید بعد ببینید که ایا رشتتون در لیست رشته های مجاز علوم پزشکی هست یا خیر

alireza-ja

New member
سلام
ببخشید دوستان یکی وزارت علوم پردیس قبول بشه ایا از کنکور سال بعد محروم میشه؟؟؟

سلام تو دفترچه نوشته که فقط روزانه ها محرومند. شبانه و خودگردان و ... در صورت قبولی میتونن انصراف بدن.

alireza-ja

New member
سلام دوستان یه سوال:

آیا واسه افرادی که فارغ التحصیل شدند برای کنکور 94 فرم خاصی رو میخواد که باید از دانشگامون بگیریم یا فقط واسه ترم اخریهاست؟

shabnam_m

New member
سلام دوستان یه سوال:

آ
یا واسه افرادی که فارغ التحصیل شدند برای کنکور 94 فرم خاصی رو میخواد که باید از دانشگامون بگیریم یا فقط واسه ترم اخریهاست؟
يه فرم تاييد معدل هست كه اونو از دانشگاه ميگيريد و موقع ثبت نام اسكن مي كنيد مثل ساير مدارك

alireza-ja

New member
سلام دوستان یه سوال:

آ
یا واسه افرادی که فارغ التحصیل شدند برای کنکور 94 فرم خاصی رو میخواد که باید از دانشگامون بگیریم یا فقط واسه ترم اخریهاست؟
يه فرم تاييد معدل هست كه اونو از دانشگاه ميگيريد و موقع ثبت نام اسكن مي كنيد مثل ساير مدارك

خوب مگه واسه علوم هم باید چیزی اسکن کنیم تا جایی که یادم بود واسه بهداشت باید مدارک رو اسکن کنیم.
واسه علوم مگه همون گواهی موقت پایان دوره کفایت نمیکنه؟ معدلمونو هم توش نوشته.

eeeeeeehsan

New member
واسه کنکور وزارت علوم هیچی نباید اسکن کنید، فقط یه دونه معدل لیسانس ازتون میخواد، عدد صحیح و عدد اعشارش رو.

love virology

New member
با توجه به تمدید مهلت ثبت نام برای بار سوم ، افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از تاریخ 94/01/16 لغایت 94/01/17 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

بالا