پسرا بگن!! مهیج ترین تفریح مردانه چیه؟

milla

New member
نچ این نیست................خخخخخخخ.............:riz481::4d564ad6::25r30wi:

mikhak s

New member
وقتی یه راننده حانم میبینن پشت سرش بی افتنو همش بوق بزنن:smiliess (7)::smiliess (8)::New (6):

bacillus.bs

New member
من پسر نیستم ولی به نظر من بهترین تفریح پسراا ویراژ دادن و تک چرخ زدن با موتور هست مخصوصا جلوی دخترا همه ی قدرتشونو می خواند این جوری نمایش بدند

mojtabak62

New member
سلام به نظر من تماشای فوتبال ، شکستن تخمه ، گپ زدن با دوستان در مورد خاطرات یا ارزوهای آینده ی شان و ....

matin

New member
به نظر من صبح رفتن تو گیم نت تا عصر اونجا هم یه پیتزائی چیزی بزنی شبم بری یه دنس بزنی شبم توپ توپ بخوابی

Ebi

New member
تفریحح؟؟؟؟اگه تفریح بود که اینجا پلاس نبودیم؟والا

mania

New member
اگه نظر منو بخواین مهیج ترین تفریح پسرا مخ کارگیریه! استادن تو این کار! به هیچ کسی هم رحم نیکنن! وقتی gf شون زنگ میزنه با هم هم فکری میکنن و جواب میدن، وقتی هم که طرف اس میده با هم مطالعه میکنن و قهقههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه میزنن! حال میکنن اینجوری تفریح کنن دیگه ه ه ه ه ه ه ه ه ه !

kaveh1316

New member
سلام اولا که تو سوال تناقض وجود داره چون میپرسه که پسرا بگن مهیج ترین تفریح مردانه چیه؟ ولی مردونه فکر کنم این باشه که 2 ساعت بشینی تبلیغ نگاه کنی وقتی سریال مورد علاقه خانومت شروع شد بزنی یه کانال دیگه بگی من میخوام یک کانال دیگه نگاه کنم

aohm

New member
در مورد دخترا و پسراي علوم پزشكي.كام كه به جرات ميشه گفت بزرگترين تفريحشون پرسه زدن و كل كل كردن تو همين سايته

roj

New member
منم عاشق کشتی هستم(البته کارای دیگه ایم بلدم اما قول دادم دیگه اینجا دعوا
درست نکنم)

biosta

Well-known member
عنوان یک پسر مهیج ترین تفریح من چند ساعت تمرین نمایشی با سلاح های سرد هست
چون در این زمینه حرفه ای هستم و هر وقت ناراحتم ورزش می کنم
آنقدر ورزش می کنم که راه رفتن برایم سخت بشود .

estel

New member
عنوان یک پسر مهیج ترین تفریح من چند ساعت تمرین نمایشی با سلاح های سرد هست
چون در این زمینه حرفه ای هستم و هر وقت ناراحتم ورزش می کنم
آنقدر ورزش می کنم که راه رفتن برایم سخت بشود .
اصلا تمرین با سلاح های سرد به آواتارت نمیاد

بالا