✔✔✔ اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

eeeeeeehsan

New member
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام اینکه نتایج آزمون کارشناسی ارشد اعلامشده است، گفت:
داوطلبان می‌توانند از بعدازظهر روز پنجشنبه برای انتخاب رشته و رشته‌ محل‌های جدید به سایت سنجش دانشگاه آزاد مراجعه کنند و برای آنها 20 انتخاب در نظر گرفته شده است.

دکترعلوی فاضل در نشست خبری افزود:
تمام اطلاعات نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در اختیار شرکت ارائه کننده خدمات قرار گرفته و ساعت دقیق اعلام نتایج بستگی به پهنای باند مناسبی دارد که نتایج اعلام شود.

وی با بیان اینکه نتایج کارشناسی ارشد امسال از لحاظ جنسیت به نسبت 50 – 50 بوده است، گفت:
برای ورودی‌های امسال هیچ گونه محدودیت جنسی، سنی، جغرافیایی و مدرک پایه موثر نبوده است.

علوی‌فاضل با بیان اینکه نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد روز گذشته اعلام شد، گفت:
داوطلبان دکتری می‌توانند از امروز بعدازظهر اقدام به انتخاب رشته و رشته‌ محل‌های جدید کنند. در مهرماه امسال قریب به 12 هزار نفر در دانشگاه‌ها ثبت‌نام خواهند کرد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه نتایج کارشناسی با آزمون دانشگاه آزاد نیز روز پنجشنبه اعلام خواهد شد، گفت:
در دوره کارشناسی حدود 40 هزار نفر با آزمون پذیرفته می‌شوند و 140 هزار نفر نیز در مرحله بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرفته خواهند شد.

وی افزود:
در اواخر هفته آینده نیز داوطلبان مرحله‌های بدون آزمون مجدد می‌توانند برای انتخاب رشته به سایت سنجش دانشگاه آزاد مراجعه کنند.

علوی‌فاضل با اشاره به رشته محل‌های جدید در دکتری اظهار کرد:
تمام داوطلبانی که برای مصاحبه فراخوانده شده‌اند چه افرادی که در رشته محل خود قبول شده و چه افرادی که قبول نشده‌اند، امروز بعدازظهر می‌توانند اقدام به انتخاب رشته مجدد در رشته‌ محل‌های جدید کنند و نتایج آن چهارشنبه هفته آینده 26 شهریور ماه اعلام خواهد شد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با بیان اینکه افزایش رشته محل‌ها به معنای افزایش ظرفیت به همان میزان نیست، گفت:
رشته‌ محل‌های جدید در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد حدود دو برابر افزایش پیدا کرده، اما این به این معنا نیست که ظرفیت‌ها نیز دو برابر شده است. بلکه به این معناست که ظرفیت‌ها در رشته‌های محل توزیع شده‌اند. به طور مثال در رشته محل‌های جدید مقطع دکتری فقط 5 نفر دانشجو پذیرش خواهد شد و در رشته‌ محل‌های قدیمی ظرفیت بیشتر خواهد بود و این مساله در راستای حفظ کیفیت آموزشی بوده است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اقدام به جذب دانشجوی دکتری پژوهش‌محور نیز خواهد کرد، گفت:
مطابق مجوز وزارت علوم، دانشگاه آزاد اقدام به جذب دانشجوی پژوهش محور خواهد کرد و شرایط تصویب شده برای پذیرش این دوره‌ها براساس این است که افراد در دوره با آزمون و بدون آزمون سال 93 ثبت‌نام کرده باشند و در رشته‌های انسانی با معدل بالای 18 و برای سایر گروه‌ها معدل بالای 17 باشد.

علوی‌فاضل افزود:
دانشجویان دوره‌های دکتری پژوهش‌محور موظفند زیر نظر اساتید یک طرح پژوهشی از صنعت به خدمات به عنوان رساله خودشان معرفی کنند. معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد افزود: افراد پس از بررسی پروژه معرفی خواهند شد.

Immunity

Well-known member
میخام اولین نفرباشم...میکروب علوم تحقیقات قبول شدم...ولی از نظر ارزش مدرکی شنیدم ازاد بعد سراسری قرار داره لااقل ک توی ارشد اینجوره

sa@@ra

New member
میخام اولین نفرباشم...میکروب علوم تحقیقات قبول شدم...ولی از نظر ارزش مدرکی شنیدم ازاد بعد سراسری قرار داره لااقل ک توی ارشد اینجوره

اگه تو شنیدی من دیدم حتی:ph34r-smiley:

همه پایان نامه هاشونو که میدن بیرون انجام میده یا کپی پیسته(البته خوب هم پیدا میشه توشون)
تو همه چی سراسری اوله ....

Immunity

Well-known member

همه پایان نامه هاشونو که میدن بیرون انجام میده یا کپی پیسته(البته خوب هم پیدا میشه توشون)

سارا باتجربه نشون دادیااا...ممنون ازراهنماییت البت علوم تحقیقاتش خوبه

hebe.nurse

New member
بابا اینکه فقط کارنامه اس.حتی کارنامه نهایی هم نیس. مال شمام اینجوریه???
برا ما که نتیجه نهایی نیسسسسسسس

Immunity

Well-known member
بابا اینکه فقط کارنامه اس.حتی کارنامه نهایی هم نیس. مال شمام اینجوریه???
برا ما که نتیجه نهایی نیسسسسسسس

دانشگاه ازاد دیگه؟ ؟؟ اگه توی یکی از زیرگروها قبول شده باشین اون پایین مینویسه اگرم کلا قبول نشده باشی اون پایین مینویسه از 20ببعد بدای انتخاب رشته جدید مراجعه فرمایید

alireza-ja

New member

ای کاش کپی پیست بود باز کپی پیست پایان نامه خوب، بد نیست باز زحمتی کشیده چندتا پایان نامه خونده یکی خوبشو انتخاب کرده والا من یه موضوعاتی دیدم به جان خودم سمینارهای سر کلاسی من سطحش از اون بالاتر بوده. (ولی از حق نگذریم خوب هم توش بگردی پیدا میشه)

nakhl

New member
اینجوری که شما توصیف کردین من دیگه به کل ناامید شدم.......

hebe.nurse

New member
بچه ها اگه اطلاعات کاملی در مورد ازادندارید اصلا بیان نشه بهتره. بقیه هم که ازاد میخوان برن ناامید میکنید
اتفاقا ازاد رشته ما که فقط تهران و خوراسگانه خیلی هم معتبره. حتی من پرس و جو کردم, مدرکش بین المللیه و از خیلی دانشگاه های ملی تیپ 3 مدرکش و اساتیدش خیلی بهترن. تازه سطح علمی دانشجوهاشم خوبه. همین امسال برای رشته ما فقط رتبه های زیر300 قبولی ازاد رو اوردن در حالی که تا رتبه419 سال پیش ملی برمیداش.
تازه در نهایت اینم بدونید به گفته اساتید اصلا مهم نیس ارشد رو کجا بگیری فقط مدرک مهمه. من در مورد رزومه ومصاحبه دکترا و هیىت علمی هم خیلی پرسیدم همه گفتن قبلا دانشگاه ارشدتون مهم بوده ولی الان اصلا. بین الملل و ملی با هم هیچ تفاوتی ندارن.....!

Immunity

Well-known member
علوم پزشکیش چطوره؟یعنی اینقد ازنظرعلمی داغونن؟

ازعلوم پزشکیش اطلاع ندارم..من اتفاقا چندتا ازاستادام دانشگاه ازادن خواستم پایان ناممو باهاشون کار کنم البته این موضوع درحده تصمیم بود یکی از استادای دیگم گف اینکارو نکن البته ک احتمالا ازاد ازنظرامکانات قویتر از دولتی باشه! ممکنه توphd ازت بازخواس کنن...hebe جان چربطی به رتبه داره شما داری سطح سوالای دولتی رو باازاد یکی میکنی! !؟ شما اگه صرفا فقط سرجلسه ازاد شرکت کنی تراز4800میاری وحتما یه دانشگاه قبول میشی این دلیل نمیشه ک بگیم ازاد قویتره! !! هرکسی باید درمورد رشتش تحقیق کنه و بهترین انتخاب رو داشته باشه تنها باتوجه ب ه پستای انجمن تصمیم گیری نکنه

vatson

New member
منم ازاد برای بار اول دادم سطح سوالاتش خیلی چرت بود!! اصن قابل قیاس با سراسری نبود. در مدت زمان خیلی کم تونستم ج بدم. ژنتیک واحد پزشکی تهران هم قبول شدم.

sa@@ra

New member
ازعلوم پزشکیش اطلاع ندارم..من اتفاقا چندتا ازاستادام دانشگاه ازادن خواستم پایان ناممو باهاشون کار کنم البته این موضوع درحده تصمیم بود یکی از استادای دیگم گف اینکارو نکن البته ک احتمالا ازاد ازنظرامکانات قویتر از دولتی باشه! ممکنه توphd ازت بازخواس کنن...hebe جان چربطی به رتبه داره شما داری سطح سوالای دولتی رو باازاد یکی میکنی! !؟ شما اگه صرفا فقط سرجلسه ازاد شرکت کنی تراز4800میاری وحتما یه دانشگاه قبول میشی این دلیل نمیشه ک بگیم ازاد قویتره! !! هرکسی باید درمورد رشتش تحقیق کنه و بهترین انتخاب رو داشته باشه تنها باتوجه ب ه پستای انجمن تصمیم گیری نکنه

از نظر امکانات قوی تر باشه؟؟؟محمد نگو که میخندم:25r30wi::25r30wi:
همشون در به در من رفتم دانشگاه تهران واسه ثبت نام لنگ این بودن که استادا بااهاشون بردارن ..میگفتم مگه اونجا امکانات ندارین ...میگفتن نه
بعد استادای ما هم واسه اینکه بپیچوننشون قیمتای خیلی نجومی واسه پایان نامه بهشون میگفتن که پشیمون شن برن
پارسال من سامر اسکول پاستور رو رفتم...همه از دم بچه های ازاد علوم تحفیفات...تازه اینکه خوبشون بوده...مقاله های پاستورو انجام میدادن

sa@@ra

New member
بچه ها اگه اطلاعات کاملی در مورد ازادندارید اصلا بیان نشه بهتره. بقیه هم که ازاد میخوان برن ناامید میکنید
اتفاقا ازاد رشته ما که فقط تهران و خوراسگانه خیلی هم معتبره. حتی من پرس و جو کردم, مدرکش بین المللیه و از خیلی دانشگاه های ملی تیپ 3 مدرکش و اساتیدش خیلی بهترن. تازه سطح علمی دانشجوهاشم خوبه. همین امسال برای رشته ما فقط رتبه های زیر300 قبولی ازاد رو اوردن در حالی که تا رتبه419 سال پیش ملی برمیداش.
تازه در نهایت اینم بدونید به گفته اساتید اصلا مهم نیس ارشد رو کجا بگیری فقط مدرک مهمه. من در مورد رزومه ومصاحبه دکترا و هیىت علمی هم خیلی پرسیدم همه گفتن قبلا دانشگاه ارشدتون مهم بوده ولی الان اصلا. بین الملل و ملی با هم هیچ تفاوتی ندارن.....!

هبه خانوم شمام ببین ما درمورد بیس خودمون صحبت کردیم....که ارزش نداره
شاید مال شما که ازاد پرستاریش جز بهداشت هست اینجوری نباشه
من با علم کامل راجع به رشته های خودمون در دانشگاه ازاد گفتم
ولی واسه وزرات علوم خیلی مهم هست که ارشد رو کجا خونده باشی
دقت کننین تو کامنتا
اینجوری کسی هم گیک نمیشه

sa@@ra

New member
البته اینجوری که به نظر میرسه بله واسه وزارت بهداشتی که فقط 30% نمره ازمون پی اچ دی مهمه....معلومه که شما هرجل خواستی بخونی فرقی نداره:black_eyed:

hebe.nurse

New member

اره من ازاد رشته های غیر پزشکی رو نمیگم. ازاد پزشکی البته نه همه رشته هاش بعضیا واقعا قبولیش سخته. چون ظرفیتش کمه و شرکت کننده هاش خیلی زیاده . (ازاد تهران و خوراسگان جمعا50 تا هم نگرفته)
درضمن سوالات ازاد ما از ملی سختتر بود . همیشه همینطوره. واسه همین میگم بار علمی قبولیاش واقعا بالاس. سوالات ملی امسال که خیلی چرت و پرت بود اصلا بار علمی سوالاش پایین و درصد اطلاعات عمومیش بالا. و این به ضرر خیلی ازونایی شده بود که خیلی خونده بودن و واقعا گیج کننده بود. بچه های پرستاری خوب میفهمن من چی میگم.

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member

هبه خانوم شمام ببین ما درمورد بیس خودمون صحبت کردیم....که ارزش نداره
شاید مال شما که ازاد پرستاریش جز بهداشت هست اینجوری نباشه
من با علم کامل راجع به رشته های خودمون در دانشگاه ازاد گفتم
ولی واسه وزرات علوم خیلی مهم هست که ارشد رو کجا خونده باشی
دقت کننین تو کامنتا
اینجوری کسی هم گیک نمیشه

من فک کردم شمام ازاد پزشکی رو میگید!!
اره هرکسی در مورد رشته خودش بهتر میدونه و اطلاعات داره.
من گفتم رشته خودم. اخه شمام دقیقا مشخص نکردید دارید رشته خودتونو میگید یا همه آزادارو.
چون دیدم نخل عزیزم ناراحت شد خواسم بدونه اینطورام نیس که بخواد ناامید شه. حالا میدونه هررشته ای فرق داره.......

kiana

New member
من علوم دارویی تهران میکروب قبول شدم به نظرتون ارزش داره ؟

nurse 82

New member
علوم پزشکیش چطوره؟یعنی اینقد ازنظرعلمی داغونن؟

نخل جان توی رشته ما اتفاقا برعکس بقیه رشته ها هم سطح سوالات آزاد از بهداشت سختتر هم ظرفیتش فوق العاده کم دیگه خودت میدونی توی بهداشت تا 350 نفرم بر میدارم ولی آزاد فقط55 نفر!!
نگران نباش دانشگاه آزاد تهرانم هم سطحش بالاست هم خیلی سخت گیرن .موفق باشی.

بالا