پذیرفته نشدگان امسال-رتبه های برتر سال بعد(همه ی رشته ها)

نوتر

New member
با سلام دوستای خوب و زحمت کشم

یه خسته نباشید جانانه براتون دارم .شما عزیزانی که زحمتتون رو کشیدید و به دلایلی نشد که امسال قبول بشید.
ان شالله با کمک خدا و ائمه و تلاش و پشتکار خودتون سال بعد جزو رتبه های برتر خواهید شد.
دوستای خوبم ما در کنار شما هستیم. هر کمکی که ازمون بربیاد براتون انجام خواهیم داد.

درسته الان بیشتر توجه ها به دوستایی هست که قبول شدند. اما خواستم این تاپیک رو تقدیم کنم به همه ی اون دوستایی که امسال زحمت کشیدند و چرخ روزگار یکم بر وفق مرادشون نچرخید و خستگی موند تو تنشون.

با امید به خدا و ائمه تصمیم میگیرید و یه مسیر جدا گانه با سبک جدید رو برای سال بعد برا خودتون ترسیم میکنید.
مطمئن باشید شما الان یک سرو گردن از بچه هایی که میخواند برای سال بعد آماده بشند بالاترین.ولی سعی کنید تو این فکر که من جلو هستم فرصت هاتون رو از دست ندین.

این متن رو من پارسال برای دوستانی که قبول نشده بودند تو یه تاپیکی گذاشته بودم که برا شما هم میذارم:

روزی بچه های این تاپیک رتبات برتر کشور میشن

به شرطی که:

1- این نتیجه رو به زودی فراموش کنند
2- راههایی که باعث شد نتونند قبول شوند رو و به نظرشون باعث شد قبول نشوند رو یادداشت کنند.
3- در پی یافتن روش ها و راه حل های اساسی برای رفع عوامل گزینه 2 باشند.
4- با توکل به خدا و ائمه و با پشتکار خودشون درس رو بعد یه مدت ریکاوری ذهن و فکر شروع کنند.
5- به اونچه که میخواند بش برسند ایمان داشته باشند. ایمانی از ته قلبشون

منم به شخصه دوست دارم بیشتر پیش بچه هایی که قبول نشند باشم تا بچه هایی که قبول شدند. چون بچه هایی که قبول شدند بقدر کافی الان دورو برشون شلوغ هست:riz304:.

به قول ما ایرانی ها: عروسی به کوچه ی شمام میاد

از ته ته ته قلبم براتون آرزوی پیروزی و سربلندی دارم.
خیلی گلید. قدر خودتون رو حتما حتما حتما بدونید

این گل ها تقدیم شما عزیزان

آخرین ویرایش:

ketabsabz

Well-known member
مرسی نوتر:rose:
ممنون که به فکر ماهایی که قبول نشدیم بودی و هستی و انگیزه میدی

بچه هایی که امسال قبول نشدید انشالله سال دیگه ما میایم و همینجا جشن میگیریم کلی هم بزن بکوب را میندازیم
جیغ دست هورااااااااا

marzi ba

Well-known member
بچه هایی که امسال قبول نشدید امید خودتون رو تحت هیچ شرایطی از دست ندید و با یه نیروی مضاعف شروع کنید
انشاله سال دیگه برای شما جشن بگیریم تو انجمن

شما الان هم موفق هستید که تا این مقطع رسیدید و برای هدفتون جنگیدید
پس پیش به سوی موفقیت های بیشتر
:a2d3:

رها45

New member
داداش نوتر ممنون انشاالله سال بعد یه ررتبه برتر هستم و دوباره ازتون تشکر میکنم.:riz304: التماس دعا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

mohana

Well-known member
.
.

سلام
ممنون ک بهمون روحیه و انرژی میدین...:riz304:
ان شالله هرکسی ک تلاش میکنه ب نتیجه دلخواهش برسه....:riz304:

• Like

sepid71

New member
خووووووووو یکی بمن بگه چیکار کنم حس درس خوندن بیاد ؟

مثلا امروز صفر ساعت درس خوندم :||||

• Like

ketabsabz

Well-known member
خووووووووو یکی بمن بگه چیکار کنم حس درس خوندن بیاد ؟

مثلا امروز صفر ساعت درس خوندم :||||

سپید جون باید برای خوندنت هدف داشته باشی و تفکرت اینجور نباشه که چون بقیه میخونن تو هم باید بخونی یا اینکه من درس میخونم تا از قافله درس خونا عقب نمونم
باید دلیل داشته باشی واسه درس خوندن
مثلا با خودت بگی من برای رسیدن به فلان شغل در آینده درس میخونم و این زمانی میسر میشه که تو درستو خوب بخونی
به نظر من هدف خیلی مهمه جهت میده به درس خوندنت

آخرین ویرایش:
  • Like

ocean

New member
سلام...

منم امسال باید قبول می شدم اما به خاطر کاهش بیش از حد ظرفیتا مخصوصا تو رشته ما قبول نشدم که خیلی خیلی خیلی ناراحت شدم :(

تشکر به خاطر ایجاد این تاپیک، همش میگفتم کاش ی تاپیکیم واسه قبول نشده ها بود کمی ادم امید بگیره... مرسییی
:riz304::riz304::riz304:

sepid71

New member

سپید جون وقتی باید برای خوندنت هدف داشته باشی و تفکرت اینجور نباشه که چون بقیه میخونن تو هم باید بخونی یا اینکه من درس میخونم تا از قافله درس خونا عقب نمونم
باید دلیل داشته باشی واسه درس خوندن
مثلا با خودت بگی من برای رسیدن به فلان شغل در آینده درس میخونم و این زمانی میسر میشه که تو درستو خوب بخونی
به نظر من هدف خیلی مهمه جهت میده به درس خوندنت

مرسی عزیزم...بدبختانه شرایط رشته من جوریه ک دقیقا نمیتونم هدف خاصی برا خودم داشته باشم ! و این مشکل بزرگ ما هست .......

ketabsabz

Well-known member
مرسی عزیزم...بدبختانه شرایط رشته من جوریه ک دقیقا نمیتونم هدف خاصی برا خودم داشته باشم ! و این مشکل بزرگ ما هست .......

خواهش میکنم عزیزم

همین مساله که میگی باعث شده انگیزت کم بشه و رو مطالعت هم تاثیر بذاره
یه چیزیو رک میگم بت اول باید تکلیفتو با خودت مشخص کنی چون اینطوری نه تنها موفق نمیشی بلکه سر درگم تر هم خواهی شد در این صورته که به قول خودت حس درس خوندنتم برمیگرده ...باید همون اول جای پاتو محکم کنی
چون خودم تجربه کردم برا همین میفهممت
انشالله موفق باشی

ham.ad

New member
واقعا از این شرایطی که امسال گرفتارش شدیم خیلی گیج شده بودم(کلید ها -کارنامه-کاهش ظرفیت ها ) و واقعا دلسرد شده بودم چون من قبل از اعلام ظرفیت ها خودم رو تو دانشگاه میدیدم ولی بعدش ...!!!

حالا یکبار دیگه از اینکه دوست خوبی مثل نوتر رو تو این انجمن داریم خدا رو شکر می کنم و برای نوتر عزیز و تمام دوستان گل انجمن ارزوی بهترین ها رو دارم .:rose::thanks::thanks:
واقعا وقتی وارد این تاپیک شدم از این همه انرژی مثبت که وجود داشت اشک شوق ریختم و بغضم ترکید. حالا امیدوارم بتونم دوباره شروع کنم و سال بعد حتما قبول بشم حتی اگه ظرفیت سال بعد یک نفر باشه .

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsaa

sepid71

New member

خواهش میکنم عزیزم

همین مساله که میگی باعث شده انگیزت کم بشه و رو مطالعت هم تاثیر بذاره
یه چیزیو رک میگم بت اول باید تکلیفتو با خودت مشخص کنی چون اینطوری نه تنها موفق نمیشی بلکه سر درگم تر هم خواهی شد در این صورته که به قول خودت حس درس خوندنتم برمیگرده ...باید همون اول جای پاتو محکم کنی
چون خودم تجربه کردم برا همین میفهممت
انشالله موفق باشی
مرسی عزیزم ...انشالله تو هم موفق باشی :)

نوتر

New member
واقعا از این شرایطی که امسال گرفتارش شدیم خیلی گیج شده بودم(کلید ها -کارنامه-کاهش ظرفیت ها ) و واقعا دلسرد شده بودم چون من قبل از اعلام ظرفیت ها خودم رو تو دانشگاه میدیدم ولی بعدش ...!!!

حالا یکبار دیگه از اینکه دوست خوبی مثل نوتر رو تو این انجمن داریم خدا رو شکر می کنم و برای نوتر عزیز و تمام دوستان گل انجمن ارزوی بهترین ها رو دارم .:rose::thanks::thanks:
واقعا وقتی وارد این تاپیک شدم از این همه انرژی مثبت که وجود داشت اشک شوق ریختم و بغضم ترکید. حالا امیدوارم بتونم دوباره شروع کنم و سال بعد حتما قبول بشم حتی اگه ظرفیت سال بعد یک نفر باشه .

خواهش میکنم
من کم و بیش تو جریان مشکلات شما قرار دارم
برا همین براتون با تمام وجود آرزوی موفقیت دارم
ان شالله سال بعد انتخاب اولتون مشهد قبول میشین تا دیگه هیچ دغدغه ای نداشته باشین از این بابت

ممنونم
کاری نکردم
این تاپیک برا شماست:rose:

ham.ad

New member
بازم از صمیم قلب ازتون متشکرم نوتر عزیز.تو تاپیک قبلی هم ازتون تشکر کردم که اینقدر زود تاپیک ما رو هم درست کردید.
انشاءلله تو همه مراحل زندگی تون موفق باشید و بزودی خبر قبولی تون تو Phd رو هم بشنویم.واقعا ممنون
.:thanks::thanks::rose::rose:

love virology

New member
درود کوکااااااااااا نوتر امیدوارم کنکور 94 چه علوم چه بهداشت برای بچه ها خبر خوشی به ارمغان بیاره به یاری خدا/ ماهم از این بلاتکلیفی در بیاییم زود در بریم

نوتر

New member
بازم از صمیم قلب ازتون متشکرم نوتر عزیز.تو تاپیک قبلی هم ازتون تشکر کردم که اینقدر زود تاپیک ما رو هم درست کردید.
انشاءلله تو همه مراحل زندگی تون موفق باشید و بزودی خبر قبولی تون تو Phd رو هم بشنویم.واقعا ممنون
.:thanks::thanks::rose:

حامد عزیز من تاپیکتون رو وقتی که نتایج اومد روز بعدش زدم.
یعنی از همون روزای اول دوست داشتم این تاپیک رو برا دوستان زحمت کش بذارم
اون روز هم پیامتون رو دیدم و احساس کردم شما این تاپیک رو قبلا ندیده بودین.

بازم براتون و برا همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم.
:rose:

نوتر

New member
درود کوکااااااااااا نوتر امیدوارم کنکور 94 چه علوم چه بهداشت برای بچه ها خبر خوشی به ارمغان بیاره به یاری خدا/ ماهم از این بلاتکلیفی در بیاییم زود در بریم

هــی خـدا... :sad:

مرسی نوتر به یادمون بودی:
:rose::rose:

ارادتمند دوستان هم هستیم.:rose:

بالا