علوم پزشكي چرا اينقدر پيچ در پيچه؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Saman Maadi

New member
سلام.
نمي دونم اين انجمن براي ليسانس به پزشكي هست يا علوم پزشكي!*به هر حال من ليسانس به علوم پزشكي رو فرض مي كنم.

بنده دانشجوي ترم 1 رشته زيست شناسي (علوم جانوري) دانشگاه اصفهان هستم.
از همون روز اول كه نتايج اومده بود، خيل عظيمي از انتقادها و تمسخرها به سمتم جاري شد!* :wacsmiley: و از همون روز اول به فكر تغيير رشته افتادم!

غير از زيست شناسي اصفهان رشته هاي پرستاري و هوشبري اصفهان رو هم آورده بود (از بين علوم پزشكي ها كه به اينجا مربوط ميشه)
مي خواستم تغيير رشته بدم به پرستاري اما ديروز كه داشتم دفترچه كارشناسي ارشد علوم پزشكي رو مي خوندم ديدم. اوووووووو!! چقدر محدوديت، كسايي كه كارشناسي پرستاري دارند، براي ارشد حداكثر مي تونن همون پرستاري قبول بشن!
اصلا اينجوري كه من استنباط كردم از اينا، كسي كه تو سراسري پزشكي و داروسازي و امثالهم رو نياورده باشه اصلا بايد قيد اينا رو بزنه! اما اينجا در مورد ليسانس به رشته پزشكي هم بحث شده. كلا گيج شدم. كسي مي تونه راهنمايي كنه؟ اصلا متوجه نميشم.:wacsmiley: :13:

در ضمن كسي مي تونه در مورد بيوتكنولوژي راهنمايي كنه لطفا؟
توي سايت ها در مورد حتي مقطع كارشناسي هم صحبت شده اما توي دفترچه كنكور سراسري كه نيست، توي دفترچه ارشد هم نيست؟
زير شاخه هاي دكتري تخصصي هست؟

يك سوال ديگه، ميشه از ليسانس زيست،*داروسازي خوند؟ اگه ميشه شرايطش رو هم بگيد لطفا، خيلي ممنون ميشم.

منتظر جوابهاتون هستم.
ممنون.:riz304:

arshade90

New member
سلام سامان جان. در مورد لیسانس به پزشکی بگم که هر لیسانسی میشه. تو سایت علوم پزشکی مواد امتحانی و شرایط شو نوشته. در مورد بیوتکنولوژی یا همون زیست فناوری هم بگم که اونم یکی از رشته های پذیرشی تو ارشد وزارت بهداشت که دکترا هم داره البته پذیرش خیلی کمی داره تو ایرانم تازه را افتاده. نه نمیشه داروسازی خوند.

Saman Maadi

New member
خيلي ممنون از راهنماييتون.
مثلا توي دفترچه امسال زده زيست فن آوري پزشكي،*همون بيوتكنولوژي پزشكي هست ديگه .آره؟

skyy

New member
سامان جان سسوالتو واضح بپرس بدونیم به چی جواب بدیم آخه!!:smilies:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا