صندلی داغ دیگر با حضور sepid71

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MAHSABANOO

New member
سلام به همه عزیزان و دوستداران صندلی داغ
بازم یه صندلی داغ دیگه با یه مهمون ویژه بنام sepid71
onion048.gif
پنج شنبه 30مرداد راس ساعت 9

95083645737373798353.jpg

اما قوانین

یسری قوانین در تاپیک فراخوان صندلی داغ اومده که حتما مطاله شود

1-سوال کننده محترم لطفا تو حریم خصوصی طرف مقابل پا برهنه نپرید

2-
بچه هایی که قصد پرسیدن سوال رو دارید لطفا یه نگاه به سوالات بندازید تا سوال تکراری نپرسید

3-
مهمون گرام از پاسخ های کوتاه و اجمالی ( صرفا جهت پیچوندن ) حتی الامکان بپرهیزید!

4
-عزیزی که جلوس میکنه روی صندلی داغ حتما در آخر در تاپیک دلنوشته داغ یه یادگاری حالا هرچیزی یه نوشته یا یه عکس بذاره لطفا

من دوست دارم بچه ها تو سوال پرسیدن ازاد باشن ولی یادتون نره به قانون شماره 1 باید توجه کنید

مشترک مورد نظر در پایان ذوب شدنتون لطفا دلنوشته داغ فراموش نشه

مرسی که نکات ایمنی رو یادتون نمیره
dancegirl2.gif
dancegirl2.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

MAHSABANOO

New member
sepid71

user.png

کاندیدای مدیریت

درباره sepid71

تاریخ تولد:5 تیر 71

مقطع تحصیلی:کارشناسی
سال ورود به مقطع:1389

رشته تحصیلی:Anesthesia
رشته مورد علاقه برای آزمون مقطع بعدی:medical physiology

image.php

امضا :
گاهی میشه تو موج ِ صدای ِ بعضی آدما غرق شد ...

تعداد دوستان :81

MAHSABANOO

New member
خوب دوستان این صندلی کمی متفاوتتر
-2-11-.gif
از صندلی هایه قبله شروعش ساعت 9 تا 2 شب بچه ها میتونن سوال بذارن فقط تو این ساعت یعنی بعد اون سوال نپرسین که پاسخی
-2-38-.gif
داده نمیشه بهشون مرسی از همکاری همه
-5-.gif

آخرین ویرایش:

MAHSABANOO

New member
بخورید و بیاشامید و اسپم کنید ...
1385730116.png
اما به یکدیگر توهین نکنید(مدیر بانو)
1352076251.png

MAHSABANOO

New member
لطفا از گذاشتن زنبیل و گرفتن نوبت خودداری کنید چون سوالها بین اسپم ها گم میشه و مهمونمون اذیت میشه با سرعت لاک پشتی خخخخخخخخ .

marzi ba

Well-known member
صندلی داخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عشخه منه
هولاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا سپید جون
dancegirl2.gif

N@RVIN

Well-known member
سلام بــــــــــــــه صندلیه سپیده جان

انشاله که روز موعود باشم وگرنه مدیر بانو جان من باید سوالامو بفروشم به یکی بیاد بپرسه هااااااااااا ایییییییییییییییییش سوال ممنوع کردی مارو

sepid71

New member
سلام بــــــــــــــه صندلیه سپیده جان//yoursmiles.org/gsmile/stars/g2735.gif[/img][/url]

انشاله که روز موعود باشم وگرنه مدیر بانو جان من باید سوالامو بفروشم به یکی بیاد بپرسه هااااااااااا ایییییییییییییییییش سوال ممنوع کردی مارو

به سلام ناری گل من
باشی خیلی خوشحالم میکنی عزیزم
اگرم نتونستی ایشالله یکاریش میکنیم :) نگران نباش:a2d3:

sepid71

New member
خوب دوستان این صندلی کمی متفاوتتر
-2-11-.gif
از صندلی هایه قبله شروعش ساعت 9 تا 2 شب بچه ها میتونن سوال بذارن فقط تو این ساعت یعنی بعد اون سوال نپرسین که پاسخی
-2-38-.gif
داده نمیشه بهشون مرسی از همکاری همه
-5-.gif

مرسی مهسا بانو جان :)

نوتر

New member
لطفا از گذاشتن زنبیل و گرفتن نوبت خودداری کنید چون سوالها بین اسپم ها گم میشه و مهمونمون اذیت میشه با سرعت لاک پشتی خخخخخخخخ .

یعنی دلیلت تو حلق اون یوزرهایی که تازه ثبت نام میکننو ایمیلشونو فعال نمیکنن

خوو اگه قرار باشه مهمون سوالاتو گم کنه چه نوبت بگیریم چه نگیریم هم گم میکنه دیگه

یعنی انتظار داری من با این سنم، با این پا درد و کمر دردم بیام تو صف وایسم؟؟

بگو مار تو آستینم پرورش دادم و خودم خبر نداشتم

نوتر

New member
اگرم کسی نتونست تو این ساعات سوالاشو بپرسه... ایشالله اگر وقت کنم جواب میدم :rose:

میگم 3 تا پید خانم (3پید) حالا احیانا وخ میکنین که پن شنبه تشریف بیارین از ساعت 9 تا 12؟؟
والا ادمین هم انقد ناز نکرد وختی رو صندلی بود.
مهسا بانو میخاد صندلی منو مجددا باز کنه 24 ساعته و دائم برقرار باشه و به متقاضیان 24 ساعته سرویس بدم. اونخ 3 تا پید (3پید) میگه بلکه وخ کنم اگه شد شاید به سوالاتتون ج دادم تو اون 3 ساعت.

sepid71

New member
میگم 3 تا پید خانم (3پید) حالا احیانا وخ میکنین که پن شنبه تشریف بیارین از ساعت 9 تا 12؟؟
مهسا بانو میخاد صندلی منو مجددا باز کنه 24 ساعته و دائم برقرار باشه و به متقاضیان 24 ساعته سرویس بدم. اونخ 3 تا پید (3پید) میگه بلکه وخ کنم اگه شد شاید به سوالاتتون ج دادم تو اون 3 ساعت.
9 تا 2 شب اولا ک میشه 5 ساعت خخخخخ
بعدشم من ک نگفتم تو این 5 ساعت فقط جواب میدم ...گفتیم تو این ساعات بچه ها سعی کنن سوالاتشون رو بذارن ..اگ احیانا نتونستن و دوس داشتن تو صندلی داغم حضور داشته باشند تا روز بعد هم وقت هست.
صندلی داغ من تا ظهر روز بعدش باز هست.خو 9 تا تر(9تر) من نازم زیاده کلا دیگه خخخخخخخخخخخخخخ. نه جدای شوخی خیلی وقت نمیکنم بوخوداااااااااااااع
امیدوارم ابهامات برطرف شده باشه
اگ همتون اینجوری دعفام موخواید بکنید ...خب روند صندلی داغ های همیشه رو در پیش میگیریم :dadad4:

mohana

Well-known member
سلام...
سپبد جان موفق باشی عزیزم.... منم هستم ب امید خدا:heart:

تقدیم با عشق:(40):

sepid71

New member

اینم بگم این پیشنهاد یکی از دوستان بود ک تو این ساعات باشه چون من مثلا کنکور دارم ...چقدم درس میخونم :25r30wi::14:

sepid71

New member
یعنی دلیلت تو حلق اون یوزرهایی که تازه ثبت نام میکننو ایمیلشونو فعال نمیکنن

خوو اگه قرار باشه مهمون سوالاتو گم کنه چه نوبت بگیریم چه نگیریم هم گم میکنه دیگه

یعنی انتظار داری من با این سنم، با این پا درد و کمر دردم بیام تو صف وایسم؟؟

بگو مار تو آستینم پرورش دادم و خودم خبر نداشتم
هم تو هم هرکدوم از دوستان هرجایی دوس داشتن بپرسن من میگردم پیدا میکنم و جواب میدم
هیچ سوالی از چشمان تیزبین من پنهان نخواهد ماند خخخخخخ
:motat:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا