نتایج ارشد 93 اعلام شد؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hematology70

New member
با سلام
انشالله قراره فردا 04/24 نتایج اعلام بشه حسو حالتونو الان بگید؟

MAHSABANOO

New member
امیدوارم همه موفق بشید:thanks:
ولی خدایی آخر نامردی در حق ماها بچه هایه علومه که بهمن کنکور میدیم نیمه دویم اردیبهشت جواب مرحله اولش میاد تازه بعد انتخاب رشته نیمه اول شهریور جواب نهایی میاد یعنی دقیقا 8 ماه الاف میکنن ادمو والا بوخدا
:65d6a5d6s:

marry

New member
امیدوارم همه موفق بشید:thanks:
ولی خدایی آخر نامردی در حق ماها بچه هایه علومه که بهمن کنکور میدیم نیمه دویم اردیبهشت جواب مرحله اولش میاد تازه بعد انتخاب رشته نیمه اول شهریور جواب نهایی میاد یعنی دقیقا 8 ماه الاف میکنن ادمو والا بوخدا
:65d6a5d6s:

واااااااااای من بودم رسما سکته میکردم
8 ماااااه؟؟؟؟؟

MAHSABANOO

New member
واااااااااای من بودم رسما سکته میکردم
8 ماااااه؟؟؟؟؟

بله از بهمن تا اردیبهشت که یه دور سکته زدم تا رتبم معلوم بشه و از اردیبهشت هم دارم سکته میزنم که کجا قبول میشم والا همچین کشور گل و بل بلی داریم ما چی فک کردی :65d6a5d6s:

miladphysio

New member
بله از بهمن تا اردیبهشت که یه دور سکته زدم تا رتبم معلوم بشه و از اردیبهشت هم دارم سکته میزنم که کجا قبول میشم والا همچین کشور گل و بل بلی داریم ما چی فک کردی :65d6a5d6s:
hala raees jomhuro fardash moshakhas mikonan

pouya_s2

New member
خیلی شیک و مجلسی زدن تو ذوقمون خب مرد حسابی میدونی دو هفته دیرتر جوابو بدی قبلش یه اطلاعیه میدادی جوونای مملکت از استرتس کچل شدن :smiliess (2):

admin

Active member
پرسنل مدیریت
نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 93 اعلام شد. رئیس مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد نتایج آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 93 در تاریخ 27 تیر ماه اعلام اعلام شد. دکتر محمدحسين پوركاظمي خاطرنشان کرد: قبل از این قرار بود که نتایج این آزمون، در هفته اول مرداد اعلام شود که خوشبختانه با تلاش همکاران زحمتکش ما در مرکز سنجش، نتایج اولیه این آزمون را در قالب کارنامه علمی زودتر اعلام شد.
ایشان افزود کارنامه علمی فرد شامل درصدهای زده شده بر اساس کلید نهایی، وضعیت فرد در مورد انتخاب دانشگاه های دولتی و یا دانشگاه های با پرداخت شهریه، نمره کل خام، ، نمره کل به درصد، رتبه در سهمیه ازاد و رتبه در کل می باشد.
دکتر پورکاظمی اظهار کرد: ظرفیت پذیرش به تفکیک هر دانشگاه به زودی از طریق سایت مرکز سنجش پزشکی اعلام خواهد شد تا شرکت کنندگان بتوانند بر اساس نمره علمی کسب شده اقدام به انتخاب محل تحصیل خود نمایند.
جهت مشاهده نتایج به سایت سنجش وزارت بهداشت مراجعه نمایید.

marry

New member
حالا باید دوباره منتظر ظرفیت باشیم
همش انتظار انتظار .....
ولی الان حالم خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا