تخمین رتبه آزمون ارشد علوم پزشکی 93 فعال شد

admin

Active member
پرسنل مدیریت
به اطلاع می رساند تخمین رتبه کنکور ارشد وزارت بهداشت 93 در سایت علوم پزشکی فعال شد. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت تخمین رتبه علوم پزشکی (اینجا) از آن استفاده نمایند.
نکات مهم: به منظور افزایش صحت اطلاعات وارده در سیستم تخمین رتبه و عدم ثبت اطلاعات غلط از سوی برخی افراد، درخواست تخمین با یکی از دو روش رایگان(بواسطه ثبت کد رهگیری کنکور) و یا پرداخت هزینه(آنلاین) امکانپذیر است. البته فعلا تا روز یکشنبه امکان پرداخت آنلاین فراهم نیست.درصورت عدم تایید کد رهگیری شما پس از 3 ساعت، لطفا با ارسال کد ملی و رشته خود از طریق پیامک(SMS) به شماره 02166462916 آن را به اطلاع همکاران ما برسانید تا روند تایید کد رهگیری شما تسریع پیدا کند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

Immunity

Well-known member
سلام بچها تخمین رتبه درست شدااا برید انجام بدییییییییید....بله من انجام دادم....بنظرم همه کدرهگیری ها تایید شدن...روی گزینه 7000تومن کلیک کنید وارد تخمین میشه

goleyakh

New member
:j58r36j3gcr4suxymupدوستاي گلم يه چندروز ديگه دندون رو جيگر بزاريد رتبه ها مياد! اينقد از الان به خودتون استرس وارد نکنيد...

mahsaa

New member
تخمین رتبه ما هم درست شده!!
میخواین ی بار دیگ sms بفرستین شاید درست بشه

sadafi

New member
من اس ام اس دادم به اون شماره. درست شد
البته با کامپیوتر هم سایت رو باز کردم. تا قبلش همش با گوشی میومدم سایت

ROJO

New member
واسه ما هم امروز تخمین 93 اضاف شد ولی امکان پرداخت هزینه نیست! امروزم که یکشنبه بود:j58r36j3gcr4suxymup

mey4am

New member
سلااااااااام
من که کدرهگیری رو در اختیار دوستان گذاشتم نفر اولم شدم:thumbsupsmileyanim::smilies:
ینی من بدبخخخ شدم؟؟:14:

N@RVIN

Well-known member
سلام دوستان..کسی به کد رهگیری کار نداره ما هم که پارسال رفتیم تخمین رتبه این حرفا و شایعه ها زیاد بود ولی در نهایت که چیزی نشد

موفق باشین

miladdd

New member
ﻧﻤﺮﻩ ﻫﺮدرس =ﺗﻌﺪاد ﺻﺤﯿﺢ ﺿﺮﺑﺪر3 +ﺗﻌﺪاد ﻏﻠﻂ ﺿﺮﺑﺪر ﻣﻨﻔﯽ ﯾﮏ و در آﺧﺮ ﻧﻤﺮﻩ ﻫﺎی ﺑﻪ دﺳﺖ اوﻣﺪﻩ رو ﺑﺎ ﻫﻢ ﺟﻤﻊ و ﺑﺎ ﻧﺼﻒ

ﻧﻤﺮﻩ زﺑﺎن ﺟﻤﻊ ﮐﻦ اﯾﻦ ﻣﯿﺸﻪ ﻧﻤﺮﻩ ﺷﻤﺎ

بالا