((: بررسی سوالات زبان ارشد 93 هر 4 نوبت :))

Haydi

New member

32_147_question.jpg

سلام به همگی :ad54ad:
این تاپیک برای رفع اشکال سوالات زبان ارشد 93 هست
هرکس سوالی داره میتونه اینجا مطرح کنه
بقیه دوستان هم شرکت کنن تا با همدیگه رفع اشکال کنیم و جواب درستو پیدا کنیم :a2d3:

فعلا دوست خوبم روخو سوالای عصر 5شنبه رو در اختیار من گذاشته
منم اینجا براتون میذارم تا اونایی که سوالا رو ندارن در جریان کار قرار بگیرن

انشالا اگه سوالای بقیه نوبتا هم به دستم برسه اینجا میذارم :rose:

nerci

New member
صبح 5 شنبه:
سوال 92 چی میشه؟
من زدم دال.یعنی پراکندگی
سوال 94 چی؟

Haydi

New member

سوالو ندارم..
اینجا بنویس با 4 گزینش ببینیم جواب چی میشه..

sam mama

New member
سلام دوستان
میخاستم بدونم کسی هست که منابع جدیدو خونده باشه و امسالم امتحان داده باشه؟اخه من فقط لزگی خوندم و سئوالا واسم خیلی سخت بودن....

nbio

New member
سلم بچه ها تورو خدا یکی سوالات زبان صبح پنجشنبه رو بزاره من یه جای دیگه ام سوالاتو ندارم نگرانم جوابارو دیدم.

ROJO

New member
کاش بچه ها میومدن یدور سوالای ریدینگ عصر پنجشنبرو بررسی کنیم، اون وقتی ک جواب میدادم احساس میکنم خیلی فرش بودم سر زبان حالا نمیدونم چرا بعضیاش غلط شده، حداقل ی اعتراضی هم واسه زبان میزدیم شاید میگرفت، تیری در تاریکی هههههه

ROJO

New member
بچه های عصر پنجشنبه, برا من شد 126 - 130 - 138

شما هم ایراداتی ک گرفتین ب سوالات رو بگین تا قسمت توضیحمون حداقل شبیه باشه چون رفرنسی نداره ،حداقل همفکری کنیم یجور توضیح بدیم ک قانع شن، حالا احتمال یک درصدم ک عنایت بفرمایند باز ب امتحان کردنش می ارزه:smiliess (11):

sa@@ra

New member
بچه های عصر پنجشنبه, برا من شد 126 - 130 - 138

شما هم ایراداتی ک گرفتین ب سوالات رو بگین تا قسمت توضیحمون حداقل شبیه باشه چون رفرنسی نداره ،حداقل همفکری کنیم یجور توضیح بدیم ک قانع شن، حالا احتمال یک درصدم ک عنایت بفرمایند باز ب امتحان کردنش می ارزه:smiliess (11):

منم مثل روجو

Immunity

Well-known member
بنظرم یه تاپیک جدید باز کنیم واسه اعتراض بهر درس بهتر باشه...مثلا اعتراض به زبان عصرپنج شنبه یا هردرسی که تو تایم خاص خودش بوود...

Kianoosh.m

New member
عصر پنجشنبه من 128، 136 ، 138.

128 ج نمیشه، 136 با توجه به متن سوال هم 1 درسته هم 3، 138 ، 2 هم درسته

اینا درست شه خیلی زبانم خوب میشه بالای 70 میشه

Kianoosh.m

New member
136 درسته اخه تابلو بود
من 138/126/130

136 ج خیلی درسته آره، ولی ببین سوال گفته DNA modification "can" occur...: خب این یعنی میتونه اتفاق بیفته. تو متنم گفته تقریبا 10000 بار در هرروز برای هر سلول اتفاق میفته. اون یه روز نمیتونه زندگی یه سلول باشه؟ زندگی سلول 1 سالم باشه بازم اون یه روز رو شامل میشه و گفته 10000 بار برای "هر" سلول.
کلا زبان حالا این سوال نه، ولی خیلی سوالاش رو میشه چندجور جواب داد. مثلا همون 138

sa@@ra

New member
136 ج خیلی درسته آره، ولی ببین سوال گفته DNA modification "can" occur...: خب این یعنی میتونه اتفاق بیفته. تو متنم گفته تقریبا 10000 بار در هرروز برای هر سلول اتفاق میفته. اون یه روز نمیتونه زندگی یه سلول باشه؟ زندگی سلول 1 سالم باشه بازم اون یه روز رو شامل میشه و گفته 10000 بار برای "هر" سلول.
کلا زبان حالا این سوال نه، ولی خیلی سوالاش رو میشه چندجور جواب داد. مثلا همون 138

دیگه بیرونم دفترچه دم دستم نیست:))))))))
138 هم من bscence زدم اینقد گفتن همه یادمه شماره سوالا:دی
چون want of منفیش کرده و با توجه به جمله بعدیش 2 درسته

بالا