اعتراض برای عدم صدورکارت ورود به جلسه ازمون ارشدبهداشت

آسمون

New member
سلام به همگی
بچه ها من خودم کارتم روگرفتم اما چن تا ازبچه ها مشکل داشتن.بعداز واردکردن کد رهگیری با این جمله روبروشدن
کارت شما صادرنشده

واقعا کارشون مسخرس که دم کنکوری استرس میدن به داوطلبا.خاهش میکنم هرکی مشکل داره اینجامطرح کنه تاباهم همفکری کنیم و یهاآمار دستمون بیاد

آلدوز

New member
من هر چی با مرکز آزمون تماس میگیرم کسی گوشی رو بر نمی داره!!! اگر کسی تونسته صحبت کنه جوابشون رو بگه لطفا

ارشد93

New member
سلام بچه ها من تازه تماس گرفتم
یک خانم خوش اخلاقی گوشی رو برداشت، ظاهرا از دید اونها مشکلی وجود نداره، ولی میدونست احتملا مشکل از سیستمشون هست گفت یکساعت دیگه تماس بگیر تا سیستم رو چک کنیم
شمارش:
81453117

بچه ها حتما با این شماره تماس بگیرید و مشکل رو بشون اطلاع بدید تا انشالله رسیدگی کنن
موفق باشید

آخرین ویرایش:

maryam87

New member
بچه ها کارت منم صادر نشد سازمان سنجش جواب نداد حالا که فهمیدم خیلی ها اینطورن اعصابم آروم تر شده

shermin

New member
کارت منو دوستمم صادر نشدههه.خیلی استرس داریم.این دیگه چه کاریه.

لبخند

New member
مال منم صادر نشده...دیشب ایمیل زدم....امروزم هرچی زنگ میزنم خطا اشغاله.............واقعا کارشون مسخره است

maryam87

New member
بچه ها من زنگ زدم گفت کارتا صادر شده رفتم کارتمو گرفتم البته ازم پرسید از کدوم استانی بعد گفت صادر شده شما هم برید بگیرید من خوزستانیم

Mrs.Pink

New member
کارت منم اوومد:thanks:

بچه ها فقط خوزستان دچاراین مشکل شده بود متاسفانه...

شفق بانو

New member
سلام دوستان
خداروشکر که مشکل حل شد
انشالله همه کنکور خیلی خوب بدین / به امید قبولی همه ی دوستان :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x
توکل برخدا .

ایلگار

New member
سلام
کارت منم صادر نشده
نوشته فاقد عکس نمیدونم چ کار کنم؟؟؟؟؟
باید 2باره عکسمو بفرستم؟؟؟؟

بالا