*بچه های کنکوری حواسا جمع*

melinaa

New member
دوستای گل کنکوریه خودم.حواساتون جمع باشه.امروز ساعت 6 کارتا میاد.....
انشالله همتون موفق باشیییییییییدددددددد

21Tir

New member
دوستای گل کنکوریه خودم.حواساتون جمع باشه.امروز ساعت 6 کارتا میاد.....
انشالله همتون موفق باشیییییییییدددددددد

بدوین زود بگیرین تا تموم نشده :25r30wi:

ممنون از اطلاع رسانیت ملینا جان:rose:

rahajoon

New member
دوستان کنکوری متاسفانه زود نیومدین کارت های ورود به جلسه تموم شد

maryam87

New member
بچه ها من کارت ورود به جلسم نیومد کد رهگیری برام اومده پبت نامم مشکلی نداشته کسی اینجوری نشده میدونین چرا؟؟؟؟؟امسال خوندم اگه کسی خبر دار شد بگه دارم میمیرم از استرس

ارشد93

New member
بچه ها من کارت ورود به جلسم نیومد کد رهگیری برام اومده پبت نامم مشکلی نداشته کسی اینجوری نشده میدونین چرا؟؟؟؟؟امسال خوندم اگه کسی خبر دار شد بگه دارم میمیرم از استرس

واسه من و یکی از دوستام هم صادر نشده
خیلی مسخرست

maryam87

New member
چیکار کنیم نکنه نتونیم کنکور بدیم تو چیزی میدونی چرا اینجوریه ؟؟؟؟کاش آدمین یه خبری بده بگه چرا اینجوری میشه:smiliess (2)::smiliess (2)::smiliess (2):

I can

New member
بچه هایی که کارتتون صادر نشده اصلا نگران نباشین چون برای چندین نفر این مشکل پیش اومده و به احتمال زیاد بخاطر تغییر در سیستم صدور کارت ها هست.شما ها فقط تماس بگیرین و پیگیری کنین تا مسولین گرامی متوجه دستگلشون بشن تا هر چه زودتر مشکل رو برطرف کنن.
وقتی ناگهانی نزدیک صدور کارت اعلام می کنن که تغییراتی ایجاد شده!مطمعا بدون نقص نخواهد بود و نتیجش می شه این وضعی که درست کردن.
نگران نباشین فقط تماس بگیرین و پیگیری کنین.

shermin

New member
بچه ها کارت منو دوستمم صادر نشده باید چکار کنیم حالا؟خیلی استرس گرفتیم

maryam87

New member
بچه هایی که کارتتون صادر نشده اصلا نگران نباشین چون برای چندین نفر این مشکل پیش اومده و به احتمال زیاد بخاطر تغییر در سیستم صدور کارت ها هست.شما ها فقط تماس بگیرین و پیگیری کنین تا مسولین گرامی متوجه دستگلشون بشن تا هر چه زودتر مشکل رو برطرف کنن.
وقتی ناگهانی نزدیک صدور کارت اعلام می کنن که تغییراتی ایجاد شده!مطمعا بدون نقص نخواهد بود و نتیجش می شه این وضعی که درست کردن.
نگران نباشین فقط تماس بگیرین و پیگیری کنین.

مرسی عزیزم ولی ما خیلی استرس دارم گفتم اگه امسال قبول نشم دیگه نمیخونم چون خوندم کاش زود از این استرس راحت شیم سازمان سنجش جواب نمیده کلافه شدم خبردار شدید بهم بگیدمرسی بچه ها :33::sadsmiley:

بالا