***سلام***بچه ها راهنمایی میخوام***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

melinaa

New member
سلام بچه ها کسی میدونه کنکور وزارت بهداشت با علوم چقدر فرق داره؟؟؟؟؟
یعنی مثلا کسی که برای ژنتیک انسانی وزارت بهداشت میخونه چند درصد میتونه تو وزارت علون رشته ژنتیک بزنه؟؟؟؟؟
خواهش میکنم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه...
مرسی دوستای گلمممممممممممم
:rose:

niloo77

New member
والا من پارسال کتاب هزاره رو فقط خوندم ژنتیک وزارت علوم رو 40 زدم اگه برای بخش مولکولی کتاب های دیگری رو بخونی مسلما بهتر میزنی
درس های دیگه هم به احتمال زیاد فقط میتونی بیوشیمی و سلولی مولکولی رو جواب بدی ولی چون میکروب و ویروس و قارچ و مجموعه زیست نخوندی نمیتونی اصلا بزنی که زدن این درسا برای رتبه زیر 400 ضروریه!

ba ba barghi

Well-known member
فرق این دو وزارت ، بیشتر توی پذیرش هست .....

پذیرش وزارت بهداشت کمه ، ولی وزارت علوم زیاده ...

ممکنه شما کنکور علوم برو بدی ، با نصف تلاشی که برای بهداشت می کنی ، بهترین درصدا و بهترین رتبه رو کسب کنی ....و بر عکس
بسته به رشته ،تفاوت داره
من رشته ام الکترونیکه ، مهندسی پزشکی جز زیر شاخه های گروه برق هست .توی کنکور و حتی بعد کنکور نمی تونم به همه سوالا جواب بدم ...ولی تو بهداشت می تونم همه ی سوالای برق رو جواب بدم....ولی مهندسی .پزشکی بهداشت پذیرشش کمه زمان آزمونش کمه ولی سوالاش برای ما راحتته

شماهم می تونی دفنرچه ی کنکور علوم مختص رشته اتو دانلود کنی و بیینی چقد می تونی توش موفق باشی !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

melinaa

New member
والا من پارسال کتاب هزاره رو فقط خوندم ژنتیک وزارت علوم رو 40 زدم اگه برای بخش مولکولی کتاب های دیگری رو بخونی مسلما بهتر میزنی
درس های دیگه هم به احتمال زیاد فقط میتونی بیوشیمی و سلولی مولکولی رو جواب بدی ولی چون میکروب و ویروس و قارچ و مجموعه زیست نخوندی نمیتونی اصلا بزنی که زدن این درسا برای رتبه زیر 400 ضروریه!

جدی؟؟؟
خب همون درسایی رو که خوندیم برای بهداشتو چنددرصد میتونیم بزنیمش تو علوم؟؟؟؟؟

niloo77

New member
اگر منظورت سلولی مولکولی و بیوشیمی ه اونا رو اگه خیلی خوب بخونی 70 هم ممکنه بزنی چون سلولی مولکولی و بیوشیمی علوم و بهداشت فرق چندانی ندارن !
در علوم : مولکولی سوالای بیشتری داره و بیوشیمی از ساختار ها هم سوال میاد مثل ساختار اسید آمینه و کربوهیدرات
در بهداشت : سلولی سوالای بیشتری داره و بیوشیمی از بیماری بیوشیمیایی هم سوال میاد

mohammad63

Well-known member
فرق این دو وزارت ، بیشتر توی پذیرش هست .....

پذیرش وزارت بهداشت کمه ، ولی وزارت علوم زیاده ...

ممکنه شما کنکور علوم برو بدی ، با نصف تلاشی که برای بهداشت می کنی ، بهترین درصدا و بهترین رتبه رو کسب کنی ....و بر عکس
بسته به رشته ،تفاوت داره
من رشته ام الکترونیکه ، مهندسی پزشکی جز زیر شاخه های گروه برق هست .توی کنکور و حتی بعد کنکور نمی تونم به همه سوالا جواب بدم ...ولی تو بهداشت می تونم همه ی سوالای برق رو جواب بدم....ولی مهندسی .پزشکی بهداشت پذیرشش کمه زمان آزمونش کمه ولی سوالاش برای ما راحتته

شماهم می تونی دفنرچه ی کنکور علوم مختص رشته اتو دانلود کنی و بیینی چقد می تونی توش موفق باشی !

اورین ... اورین ...

biosta

Well-known member
دوستم بهم گفت با علوم اصلا هیچ جا استخدامت نمیکنن مگه بخوای تو دانشگاه کار کنی...نمیدونم راس میگفت یا الکی میگفت...

رو هوا راهنمایی نکنید
زندگی مردم رو با تعصب و اطلاعات ناقص رقم نزنیم
باید بیشتر پرسجو کنی
امکانش اگر باشد به گروه های آموزشی رشته ی مربوطه در وزارت علوم و وزارت بهداشت سر بزن
جو و محیط را می بینی و از دانشجویان تحصیلات تکمیلی هم امیدست بتونی سوالاتت را بپرسی
حضوری سوال پرسیدن مسلما" بهتره تا تو محیط مجازی

biosta

Well-known member
من جایی شنیدم که استخدام با مدرک وزارت بهداشت بهتر هست تا وزارت علوم....

آقای مجید
نوشته تان ناقصه
منم جایی شنیدم که استخدام با مدرک وزارت علوم بهتر هست تا وزارت بهداشت!
اگر راهنمایی می کنیم کامل مطلب بگذاریم به عنوان مثال بگویید:
اگر بخواهید وزارت بهداشت استخدام شوید بهتر است مدرکتان از وزارت بهداشت باشد این یک امتیاز بزرگ برای استخدام در این وزارتخانه هست .
البته داشتن رزومه می تونه تاثیر بیشتری از محل گرفتن مدرکتان در استخدامی تان داشته باشد ، یک رزومه برای مقطع کارشناسی معدل هست ...

مجید دیجی

مدیر بخش

آقای مجید
نوشته تان ناقصه
منم جایی شنیدم که استخدام با مدرک وزارت علوم بهتر هست تا وزارت بهداشت!
اگر راهنمایی می کنیم کامل مطلب بگذاریم به عنوان مثال بگویید:
اگر بخواهید وزارت بهداشت استخدام شوید بهتر است مدرکتان از وزارت بهداشت باشد این یک امتیاز بزرگ برای استخدام در این وزارتخانه هست .
البته داشتن رزومه می تونه تاثیر بیشتری از محل گرفتن مدرکتان در استخدامی تان داشته باشد ، یک رزومه برای مقطع کارشناسی معدل هست ...

حتما...
صد در صد رزومه میتونه مهم باشه

melinaa

New member
رو هوا راهنمایی نکنید
زندگی مردم رو با تعصب و اطلاعات ناقص رقم نزنیم
باید بیشتر پرسجو کنی
امکانش اگر باشد به گروه های آموزشی رشته ی مربوطه در وزارت علوم و وزارت بهداشت سر بزن
جو و محیط را می بینی و از دانشجویان تحصیلات تکمیلی هم امیدست بتونی سوالاتت را بپرسی
حضوری سوال پرسیدن مسلما" بهتره تا تو محیط مجازی

خب منم که گفتم نمیدونم راس میگفت یا از خودش یجیزی میگفت...

بخدا من تو این سایت خیلی این رو شنیدم که میگن بهداشت بهتره تا علوم...منم موندم...از خدامه که علوم بهتر باشه چون از شر این ظرفیتای کم بهداشت هم راحت میشیم...

بعدشم اقا بیوستا منکه کسیو راهنمایی نکردم...اون بالا خودم نوشتم که خودم راهنمایی میخوام...:smiliess (12):

biosta

Well-known member
سلام
منم عذر میخوام خیلی تند رفتم
توجه دارید که چون این سایت مربوط به دانشجویان وزارت بهداشت هست پس انتظار هم میره طرف این وزارت خانه را بگیرند .

love virology

New member
شرایط قبولی علوم راحت تره تا بهداشت / بهداشت خیلی خیلی رقابت هست / ولی این جو عمومی هست که راه انداختن میگن بهداشت بهتر از علومه همش برمیگرده به خود دانشجو

melinaa

New member
شرایط قبولی علوم راحت تره تا بهداشت / بهداشت خیلی خیلی رقابت هست / ولی این جو عمومی هست که راه انداختن میگن بهداشت بهتر از علومه همش برمیگرده به خود دانشجو

ممنونممممم:rose::rose:

- - - Updated - - -

سلام
منم عذر میخوام خیلی تند رفتم
توجه دارید که چون این سایت مربوط به دانشجویان وزارت بهداشت هست پس انتظار هم میره طرف این وزارت خانه را بگیرند .

:rose::rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا