(فوری) کارشناسی ارشد علوم ازمایشگاهی (فوری)

دانشجوهای علوم ازمایشگاهی میشه لطفا به این سوالم جواب بدید

گرایش های ارشد علوم ازمایشگاهی و سلولی مولکولی یکی هست
یکی توضیح بده فرق اونی که کارشناسی رو علوم ازمایشگاهی و ارشد رو یکی از رشته های بیوتکنولوژی و ژنتیک و سم شناسی و ..... رو میخونه
با اونی که کارشناسی رو یکی از رشته های علوم سلولی مولکولی و ارشد رو بیوتکنولوژی و ژنتیک و سم شناساسی و ... میخونه در چیه؟
کدوم در کارای تحقیقاتی و پژوهش های ازمایشگاهی موفق ترن؟
بازار کار برا کدوم بهتره؟‌
برای ارشد بیوتکنولوژی کدوم رو توصیه میکنن ؟
اینکه کارشناسی رو علوم ازمایشگاهی بخونی و ارشد رو بیوتک؟
یا کارشناسی رو یکی از گرایش های سلولی مولکولی رو بخونی و ارشد رو بیوتک؟

آخرین ویرایش:

bahramian0935

New member
اما ارشد بیوتک عالیه.میکروب ازاد مال وزارت علومه و ارزش نداره البته به نظرمن.

alireza-ja

New member
والا منم چیزی حالیم نشد.
از عنوان تاپیکش بگیرید تا آخرش.

ROJO

New member
مهسا جان فقط جایی که میدونم رو ج میدم: اگه ارشد بیوتک دوست داری شرکت کنی، پس لیسانس بیوتک بهتره تا علوم از، توی علوم از همچین بیولوژی نمیخونی

reza.m

New member
دور علوم آزمایشگاهی نیا بندازش تو سطل آشغال اون کاغذی که روش نوشتی علوم آز. !
پرورش تخم ماکیان خانگی رو بخونی بهتره البته دکترهای علوم آز از ماکیان چیزی کم ندارن

TUMS

Well-known member
پرورش تخم ماکیان خانگی رو بخونی بهتره البته دکترهای علوم آز از ماکیان چیزی کم ندارن

دوست عزیز قرار نیست هر جور دلمون میخواد کامنت بزاریم !:1dco2x0p1lilzhfpg1t

baharran

New member
از ارشدهایی که میتونن شرکت کنن نتیجه گرفتی علوم آز و سلولی مولکولی مشابه هستن؟کجاشون شبیه؟؟تفاوت از زمین تا اسمان است باعا

از ارشدهایی که میتونن شرکت کنن نتیجه گرفتی علوم آز و سلولی مولکولی مشابه هستن؟کجاشون شبیه؟؟تفاوت از زمین تا اسمان است باعا
منظورم این بود که هم علوم ازمایشگاهی ها هم سلولی ها انتخاب رشته ی ارشدشون یکیه
هم کارشناس علوم ازمایشگاهی هم سلولی برا ارشد این رشته هارو انتخاب میکنن: بیوتکنولوژی میکروبیولوژی خون شناسی انگل شناسی و ....

آخرین ویرایش:

mahdi sh

New member
سلام.من فکر میکنم سلولی مولکولی بهتره چون بیشتر مرتبط.علوم آزمایشگاهی زیاد مرتبط نیست.

love virology

New member
سلولی مولکولی بیشتر تئوریک هست و ازمایشگاهی نداره اصلا و تو ایران جا نیوفتاده ولی کسی سلولی مولکولی خونده خیلی کمکش میکنه در ارشد بیوتک یا ژنتیک ولی در کل هیچ فرقی نداره بستگی به خود فرد داره ولی رشته هایی مثل بیوتک یا ژنتیک باید سلولی و مولکولیت خوب باشه شاد باشید

Zeinab.A

New member

سلام
ای بابا چرا؟!
من که هر جا میرم دنبال کار میگن علوم آزمایشگاهی میخوان.............

Halis

New member
من خودم علوم آزمایشگاهی خوندم.اولا به نظر من رشته علوم آز از لحاظ کاری بهتر از زیسته....چون بازار کار بیشتر داره و تقریبا همه ی کارش عملیه.و اینکه برای رشته های ارشد مث انگل و هماتو و ایمونو و ....(البته ب استثنای بعضی ارشدا مث ژنتیک) علوم آز خیلی بهتر از زیست جواب میده.چون ما هم واحدای بیشتری توی بخشای تئوری و مخصوصا عملی میگذرونیم و هم تخصصی تر و برای بخش های طبی میخونیم

- - - Updated - - -

منظورم این بود که هم علوم ازمایشگاهی ها هم سلولی ها انتخاب رشته ی ارشدشون یکیه
هم کارشناس علوم ازمایشگاهی هم سلولی برا ارشد این رشته هارو انتخاب میکنن: بیوتکنولوژی میکروبیولوژی خون شناسی انگل شناسی و ....

من خودم علوم آزمایشگاهی خوندم.اولا به نظر من رشته علوم آز از لحاظ کاری بهتر از زیسته....چون بازار کار بیشتر داره و تقریبا همه ی کارش عملیه.و اینکه برای رشته های ارشد مث انگل و هماتو و ایمونو و ....(البته ب استثنای بعضی ارشدا مث ژنتیک) علوم آز خیلی بهتر از زیست جواب میده.چون ما هم واحدای بیشتری توی بخشای تئوری و مخصوصا عملی میگذرونیم و هم تخصصی تر و برای بخش های طبی میخونیم

sara77

New member
بنظر من علوم از بهتره چون از زیستیا تخصیصی ترن بلاخره اگه ارشد نشد بری خدایی نکرده خیالت راحته که بازار کارش هست

sara77

New member
واسه ارشد بیوتک باید باکتری بیو و درسای دیگه هم قوی باشی باز هم علوم از تخصصی تر هس

negin ka

New member
ادم نقدو میچسبه یا نسیه رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چقد ساده ان اونایی ک میگن علوم آز بیخوده
دوست عزیز شما ب ارشد و دکترا فک نکن اول ب کارشناسیتون فک کنید تا ببینم بعدش قسمت چی میشه!!!!!
الان کارشناس علوم از کارش حتمیه هرجا بره میتونه وارد بازار کار شه
اما کارشناس زیست چی؟
بیا تا برات ردیف کنم توی اقوام کسایی ک بامید شانس بیشتر قبولی تو ارشد رفتن زیست سلولی ...خوندن
ضمنا عاقا رضا شما با کاردانی علوم از معلومه ک جز ماکیان حساب میشی خودتو با بقیه یکی نکن.........

y_kh

New member
سلام دوست عزیز من کارشناسی علوم ازم امسالم ارشد بیوتک 20شدم .هرسوالی داشتی بپرس تاکامل براتون بگم ?

y_kh

New member
سلام دوست عزیز من کارشناسی علوم ازم امسالم ارشد بیوتک 20شدم .هرسوالی داشتی بپرس تاکامل براتون بگم ?

بالا