فرق زمین خوردن ها

arshade90

New member
پسر در حال دویدن...
زااااارت (صدای زمین خوردن)

رفیق پسر: اوه اوه شاسکول چت شد؟ خاک بر سرت آبرومونو بردی الاغ، پاشو گمشو! (شپلخخخخخ "صدای پس گردنی")
یک رهگذر: چیزی مصرف کردی؟یکم کمتر میزدی خب!
یک خانوم جوان رهگذر: ایییییش پسر دست و پا چلفتیِ خنگ!

رفیق دختر: آخ جیگرم خوبی؟ فدات شم! الهی بمیرم! چی شدی تو یهو؟ وااااااااااای...
یک رهگذر: دخترم خوبی؟ فشارت افتاده؟ میخوای برسونمت دکتری جایی؟
یک پسر جوان رهگذر: ای وای خانوم حالتون خوبه؟ دستتونو بدین به من!
من ماشینم همینجا پارکه یه لحظه وایسین،با این وضع که دیگه نمیتونین پیاده برین ....

به نظرتون چرا اینطوریه؟؟؟

باید فرهنگ سازی بشه!! زیادم اینطوری نیست داستان اینکه همه خواهان اولاد پسر هستنو تعریف کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقت كرديد كه همه چيزهاي خوب خانم هستند: خورشيد خانم، پروانه خانم، مهتاب خانم! اما همه چيزهاي بد آقا هستند: آقا دزده، آقا گرگه، آقا غوله

marya

New member
سلاااام
قشگ بود مطلبت ارشد 90 جان
خوب شما پسرا خودتون با خودتون بد حرف میزنید تقصیر بقیه چیه؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):
بعد هم خوب معلومه دیگه خانوما ظرافت دارن همه هم با ظرافت باهاشون حرف میزنن
در ضمن پسرا نباید ناز نازی باشن باید مرد شن نباید نازشونو زیاد خرید اخه باید مقاوم شن بتونن مشکلات زندگی رو تحمل کنن:bunnyearsmiley:

ادبیات آقایون هنگام زمین خوردن خانمها
زمان نامزدی: الهی بمیرم چیزیت که نشد؟
1 سال بعد از ازدواج: عزیزم بیشتر مواظب باش.
3 سال بعد: مگه کوری جلو پاتو نگاه کن.
5 سال بعد: آخی، دلم خنک شد!

یه دوست دختر هم نداریم که چشامون قرمز باشه بیاد بگه عزیزم قربونت برم به خاطر من گریه کردی؟ بعد من بگم شاسگول استخر بودم!

faranita

New member
الان مال دخترا عوض شده بعد زمین خوردن خودش و دوستاش در همون موقعیت از خنده ریسه میرن و بلند کردن شخص زمین خورده حداقل نیم ساعت طول میکشه:j58r36j3gcr4suxymup

mikhak s

New member
خيلي جالب بود مخصوصا كه يه پسر رهگذر به دختره ميگه .... :25r30wi: كلي خنديدم ممنون . منو كه شاد كردي انشالله خدا شادت كنه :smiliess (8)::a2d3:

mikhak s

New member
ازونجايي كه مردا توي راه رفتن خيلي محكم قدم برميدارنو قوي هستن كسي انتظار نداره بخوره زمين و وقتي هم كه خوردن زمين خوب ميگن لابد يا چيزي زده تو حال خودش نبوده يا نديده( كه ميشه همون كوري مگه) :25r30wi: :rolleyessmileyanim: ولي خانما چون ظريف مريفن اگه بخورن زمين همه نگرانش ميشن كه خداي نكرده اتفاقي براش نيوفتاده باشه :smiliess (3)::tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

sakar

New member
این که اقایون اینقد مهربون با خانما حرف میزنن بخاطر رشادتای خانماست نه اینکه خودشون مهربون باشن
یه خاطره از اون موقعی که میرفتیم دبیرستان واست بگم ارشد جان
ظهر بود میرفتیم مدرسه مث الان زمستون بود ولی کلن زمین یخزده بود یه دختر جلومون داشت میرفت سر خورد و همون لحظه یه بسر که از کنارش رد میشد قهقه زد
دختره هم نامردی نکرد زد زیر بای بسره
بیچاره بسره چقد ضایه شد

arshade90

New member
این که اقایون اینقد مهربون با خانما حرف میزنن بخاطر رشادتای خانماست نه اینکه خودشون مهربون باشن
یه خاطره از اون موقعی که میرفتیم دبیرستان واست بگم ارشد جان
ظهر بود میرفتیم مدرسه مث الان زمستون بود ولی کلن زمین یخزده بود یه دختر جلومون داشت میرفت سر خورد و همون لحظه یه بسر که از کنارش رد میشد قهقه زد
دختره هم نامردی نکرد زد زیر بای بسره
بیچاره بسره چقد ضایه شد

اره اونطوریش هم هست...... کلا موجودات ناشناخته ای هستن!!!!!!!!

matin

New member
مردان هم قلب دارن فقط صدایشان، یواش تر از صدای قلب یک زن است! مرد ها هم در خلوتشان برای عشقشان گریه میکنند! شاید ندیده باشی؛ اما همیشه اشک هایشان را در آلبوم دلتنگیشان قاب میکنند! هر وقت زن بودنت را میبینم؛ سینه ام را به جلو میدهم، صدایم را کلفت تر میکنم ... تا مبادا...لرزش دست هایم را ببینی ! مرد که باشی ... دوست داری ... از نگاه یک زن مرد باشی ..! نه بخاطر زورِ بازوها

شاید خیلی بی ربط با این موضوع باشه ولی بدک نیست

zanbagh

New member
موافقم متین بااین گفتت؛واقعابعضی ازپسرام قلب واحساس دارن حتی شاهدگریه هاشونم بودم‏!آخی‏!‏

بالا