تنها کشوری که زنها چند شوهر قانونی دارند!!!

mojtabak62

New member
تبت تنها کشوریست که زنان چند شوهر کاملا قانونی دارند

تا این زمان تبت تنها کشوری است که در آنجا بعضی از زنان چند شوهر قانونی دارند و این کار را به اصطلاح علمی Polyandry می نامند از آنجا که اطمینان داشتیم هیچ چیز در جهان بی دلیل نیست مانند همیشه دست به دامن تحقیق زدیم تا واقعیت این کار را درک کنیم ، پس از تحقیق طولانی متوجه شدیم تنها دلیل این کار مشکلات اقتصادی است و دو دلیل برایمان آوردند :

دلیل اول : پدری که چهار فرزند دارد ، یکباره یک دختر را به عقد چهار پسرش در می آورد و البته طبق قراردادی که دارند زن مذبور هر شب یا هر هفته را با یکی از برادران بسر می برد ، با این کار اولا پدر اجازه نمی دهد که اساس خانواده اش گسیخته شود بلکه بالعکس وجود زن واحد سبب اتحاد آنان می گردد و همه پروانه سان دور یک چراغ پرواز می کنند ، ثانیا ثروت پدر که از همه مهمتر است پراکنده نمی شود و به هدر نمی رود !

زن تبتی یکی از شوهران خود را برای کار در مزرعه ای در روستای Qinghai's Burong راهی میکند

دلیل دوم : اگر همان پدر در مدت یکسال چهار دختر را برای چهار فرزندش عقد کند و زنان مذبور جداگانه باردار شوند ، در مدت یکسال یک خانواده چهار نفری ، دوازده نفر خواهد شد . اما چون زمین تبت زیاد حاصلخیز نیست و مواد غذایی محدود است ، می کوشند که از تولید نسل تا جائیکه مقدور می باشد جلوگیری کنند و با این کار جمعیت تبت را همیشه به همان اندازه ای که هست حفظ کنند . ما پس از شنیدن این دلایل به مردم تبت لقب مناسبی دادیم ، لقبی که از هر جهت در خور آنهاست(اکونومیست های متفکر) ! و در آخر این سئوال برایمان پیش آمد که فرزندی که از یک زن واحد بوجود می آید، مال کدام برادر است ؟ معلوم شد که اولاد اول به برادر بزرگتر تعلق خواهد داشت و به همین قیاس فرزندان بعدی به برادران کوچکتر خواهد رسید. بچه ها به ترتیب تعلق به برادر بزرگتر پدر و به بقیه عمو میگویند

sa@@ra

New member
هاها مجتبی میدونستمم:riz277:
ایرانم واسه مردا بیکار ننشسته :p7977cujr38iyymsu8:

ahwan

New member
وقتی اونا خودشون مشکل ندارن با این قضیه ما چرا ازشون ایراد بگیریم ای کاش انسان ها را همون جور که هستن می دیدیم نه با عینک خوش بینی خودمان

آخرین ویرایش:

ahwan

New member
تایپ با بک انگشت اونم در حالت خوابیده چقدر سخته !!!!!

ahwan

New member
آرهههههههه.......بریم.......

ولشون کن بندگان خدا رو - تا به حال دقت کردی بعضی وقت ها اوضاع خوب پیش میره یکدفعه یکی دخالت می کنه همه چیز رو بهم میریزه و خراب می کنه (چقدر ستمه:smiliess (2):)

milla

New member
اوهوم.........:thumbsupsmileyanim:یکی باید اوضاع خودمونو جمع کنه.....ما هم دسته کمی از اونا نداریم.....

m imeni

New member
آقا مجتبی واقعا انتظار ارائه ی همچین مطلب مشمئز کننده و غیر اخلاقی ای رو از شما نداشتم درسته اینکه یه مرد چند تا خانوم داشته باشه خیلی بده اما انجام این کار از طرف یه خانوم .........
تازه ارائه این مطلب از طرف یه آقا دیگه بدتره فکر میکردم یه چیزی به اسم غیرت قدیما............
ببخشید

mojtabak62

New member
سلام دوست من
اشتباه نکن دانستن شگفتی هایی که در دنیا وجود داره که از نظر ما شاید غیر موجه باشه ولی از نظر دیگر کشورها یک چیز عادی و حتی پسندیده ای است.
از نظر ما قتل یک فرد ، قصاص است ولی از نظز عده ای کشتن 100 نفر نهایتن منجر به حبس ابد او می شود. .در ضمن یادتان باشد در جنوب کشور استان..... دخترهایی کمتر از هفت سال را به عقد اشخاصی با سن بالا در اورده اند که 5 مورد از این رویداد در سال جاری گزارش شد که با شکایت سازمان های خارجی مطرح شد حال انکه این کار در آن منطقه رسم است ولی در افکار عموم این کار از اخلاق به دور است (در صورت اطلاعات بیشتر من به صورت خصوصی برای شما متن اصلی و منبع صحبتم را میل خواهم کرد)
من نه قصد اهانت به آیین و نژاد و کسی را داشتم و نه خواستم که موجب ناراحتی دیگران شوم فقط خواستم بگویم چنین کشور استثنایی در جهان نیز وجود دارد. حالا شما اگر فکری متفاوت دارید محترم است
موفق و پیروز باشید

Ebi

New member
milla تو چرا انقدر بزرگ تایپ میکنی؟؟؟یعنی بزرگ نباشه ما نمیبینیم؟؟لطفا سایز معمولی تایپ کن.

bacillus.bs

New member
توی ایرانم دختر خاله و پسر خاله یا دختر عمو و پسر عمو و.... می تونند با هم ازدواج کنند ولی توی خیلی از کشور ها این کارا نمی کنند و بدشون میاد از نظر علمی هم درست نیست

m imeni

New member
ببینید من هم قبول دارم برخی رسوم در کشور ما هم وجود داره که شاید ضد حقوق اولیه ی انسانیه اما نه غیر اخلاقی، ازدواج دخترعمو و پسرعمو هم غیر علمیه نه غیر اخلاقی حتی پیامبر هم گفتن که بچه های ازدواج فامیلی ضعیف تر از بقیه ی بچه هان
من میدونم شما از گفتن این خبر منظور بدی نداشتید اما این اتفاق تو تبت یا هر جای دیگه ی دنیا، فکر کنم نه تنها غیر اخلاقیه بلکه نشون دهنده ی اوج حیوان صفت بودن اون قومه حالا هر توجیهی هم که میخوان برای کارشون داشته باشن
بهر حال ببخشید اگر بد صحبت کردم

mojtabak62

New member
سلام ایمنی:
اخلاق را شما بر چه اساسی تعریف میکنید؟ اگر بر اساس اسلام است که تبت مسلمان نیستند و بودایی هستند. اگر خود اون ملت است که انها این کار را پسندیده میدانند. اگر دنیاست که از لحاظ دنیا هر تفکری به جز ورود به حریم خصوصی افراد آزاد است و بدون مشکل اما
اگر براساس افکار کشورمان، دین ما و نگرش شخصی باشد و بخواهید در نظر بگیرید بله از نظر ما این کار غیر قانونی ، زشت و... است.

نکته دوم اوج حیوانیت؟ برای شما متاسفم چون شما با این حرفتان حیوانات را نشناختید! کدام حیوان چنین ویژگی را دارد. حیوانات حتی گاهی از انسان ها در مقام بالاتر قرار میگیرند که در قران خدا میفرماید این انسان ها از حیوان پست ترند(اولئک کالانعام بلهم ازل) اما باز هم به جواب بالا رجوع کنید. به لحاظ بنده شما باید برای دیدن بهتر ، دوطرف قضیه را ببینید و یک طرفه قضاوت نکنید. ولی من به نظر شخصی جنابعالی احترام میگذارم ولی به هیچ عنوان ان را قبول ندارم
موفق و پیروز باشید

بالا