کنکور ارشد ازاد ژنتیک

samy

New member
سلام
بچه ها میخاسم ببینم کسی میدونه واسه ارشد ازاد ژنتیک دانشگاه علوم تحقیقات بهتره یا ازاد پزشکی تهران؟

bitoo

New member
فكر مي كنم فقط علوم تحقيقات و اهر ارشد ژنتيك دارن :smiliess (3):

hirkania

New member
امسال ژنتیک علوم پزشکی آزاد برمیداره ولی علوم تحقیقات انگار سابقش بیشتره

zahrakh

New member
صد در صد علوم تحقیقات بهتره من خودم کارشناسی تهران پزشکی آزاد میخونم استادامون می گن واسه ارشد اصلا اینجا نخونید چون سطح علمیش کاملا پایین هست

hirkania

New member
نجما جان به نظر شما آدم دانشگاه آزاد ژنتیک بخونه خوبه؟؟؟؟

najma

New member
نجما جان به نظر شما آدم دانشگاه آزاد ژنتیک بخونه خوبه؟؟؟؟

به نظر من میشه توی آزاد هم موفق بود . بهترین استاد ژنتیک من (که هنوزم که هنوزه ) کسی با اون بیان و اطلاعات ندیدم مدرک ارشد و دکتراش مال علوم تحقیقات بود (البته رتبه یک پی اچ دی ژنتیک آزاد ). اما در دانشگاه ازاد مسائل جانبی و بی سوادی بعضی اساتید ( بهترین استاد سلولی-مولکولی هم که تا حالا دیدم تو آزاد درس میده ) آدمو واقعا اذیت میکنه .
علوم تحقیقات اساتید خوبی مثل دکتر اکبری و دکتر عبادی داره و در عوض اساتیدی که آدم شرم میکنه اسم استاد روشون بزاره ....

mohamad21

New member
سلام بچه ها بین این گرایشای زیست برای ارشد کدومشون بهتره؟
میکروبیولوژی- بیوشیمی-سلولی؟ به هر سه تاشونم علاقه دارم
البته توی ایران میدونم جوابش هیچ کدومه!
بیشتر هدفم گرفتن پذیرش از خاج از ایرانه واسه دکترا. برای دکترا خارج از ایران ارشد کدوم گرایش زیست را داشته باشیم بهتره؟

توي ايران به نظر من بيوشيمي ميكروب هم چون اشباع شده ولي در خارج فقط سلولي و مولكولي من يكي از دوستان براي ارشد سلولي رفته سوئد ودر يك شركت مشغول كاره و درامد فوق العاده اي داره

ninol

New member
به نظرتون علوم سلولی مولکولی دانشگاه علوم دارویی بهتره یا ژنتیک تهران پزشکی؟واسه ارشد؟

sshmm78

New member
سلام
کسی میدونه ایا برای کنکور ارشد دانشگاه ازاد هم باید طرح بگذرونیم یا نه
ممنون

آلدوز

New member
بچه ها کسی میدونه چطوری میشه محاسبه کرد که احتمال اینکه در چهار فرزند یک خانواده دو دختر وجود داشته باشد چقدر است؟
من مجبور شدم همه حالتهای ممکن که دو دختر میتونه وجود داشته باشه رو بنویسم ولی حتما فرمولی داره
شما میدونید؟

nocerino

New member
دوست خوب من ژنتیک و بیوشیمی رشته ای هست که اون ور اب خوب براش سرمایه گذاری می کنند . دانشگاه اسکس انگلستان -هامبورگ المان و بیشتر دانشگاه های کانادا -دانشگاه پوترای مالزی - دانشگا های امریکا .البته باید بهتون دوستان گلم بگم کسی که در اون دانشگاه ها درس میخونه در واقع دو تخصص میگیره .تا جایی که من میدونم بر فرض مثال دانشگاه اسکس انگلستان مثلا شما ژنتیک میخونی اما تخصصی هم از میکروبیولوژی میگیری .یا اینکه یه بار رفتم در سایت یکی از دانشگاه ها ی امریکا دیدم در کنار اسم دانشجویان دکتراشون زده " تخصص بیوشیمی -ژنتیک " و این خیلی خوبه چون شما اگر بخواهید به ایران برگردید راحت در دو حرفه میتونید کار کنید .

nocerino

New member
دوست که گفتی سلولی علوم دارویی خوبه یا ژنتیک واحد پزشکی .به نظر من ژنتیک واحد پزشکی خوبه

بالا