با وجود تغییر منابع زبان باز هم لزگی می خونید؟

آیا با تغییر منابع باز هم لزگی میخونید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

kiana

New member
دوستان عزیز با توجه به تغییر منابع زبان در دفترچه بهداشت امسال به نظر شما کتاب لزگی قابل اعتماد هست برای خوندن یا باید از خود منابع هم استفاده کنیم؟ از دوستانی که اصل منابع رو در اختیار دارن خواهش می کنیم تا بیان و نظرشون رو راجع به تفاوت آنها با منابع قبلی در اینجا ذکر کنن تا همه بتونن استفاده کنن.
با تشکر :riz304:

kiana

New member
درسته که لزگی کامله اما نمی دونیم با منابع جدید همپوشانی داره یا نه؟ اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنید

obstetrician88

New member
من مهارت های لزگی رو تازه تموم کردم..و دارم 504...و تازه تافل کار میکنم.....و تصمیم دارم حتما کلمته لزگی رو مرور کنم............پشیمونم نیستم اصلا سراغ منبع جدیدی که داده وزارت هم نمیرم برای زبانن....چون وقت اکتفا نیمیکنه.....به نظرم هرچیزی که خوندیدو پیش ببرید...........

simin69

New member
به نظرتون منابع جدید رو هم بخونم یا همون لزگی کافیه؟

دوستان عزیز با توجه به تغییر منابع زبان در دفترچه بهداشت امسال به نظر شما کتاب لزگی قابل اعتماد هست برای خوندن یا باید از خود منابع هم استفاده کنیم؟ از دوستانی که اصل منابع رو در اختیار دارن خواهش می کنیم تا بیان و نظرشون رو راجع به تفاوت آنها با منابع قبلی در اینجا ذکر کنن تا همه بتونن استفاده کنن.
با تشکر :riz304:
لطفامن رو هم راهنمايي كنيد بچه ها من هنوز شروع نكردم زبانو

love virology

New member
تافل + لزگی + لغات سال پیش گفایت میکنه الکی درو خودتونو شلوغ نکنید

mahan72

New member
دوستان لطفا همگی نظ بدید به نظرتون خوندن منابع جدید معرفی شده برای زبان لازم هست یا نه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

Hamidvet

New member
لزگی خیلیییییی خوووبه؛ اصلا نباید کنارش بذارید بچه ها :tsimuzpzwoap1t9y3o7

zy zy

New member
من فقط لزگی رو خوندم و از منابع جدید انگلیسی برای دانشجویان پزشکی بنظر منم لزگی خیلی خوبه حتما بخونیدش

SH!LA

New member
به نظر من خواندن 504 ، تافل ، لـزگی و متن های سال های گذشته کافی بود و هست.

بالا