همزمانی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت

21Tir

New member
ثبتنام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شروع شد

آزمون دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته سال ۹۳
۹ و ۱۰ خرداد ماه ، دانشگاه آزاد اسلامي در تاريخ هاي ۸
سال ۱۳۹۳ براي تمامي گروههاي آزم وني برگزار
ميگردد.

گندشو در آوردن دیگه:13:

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

مهلا1991

New member
یعنی امکان داره مثلا همون زمانی که ازمون ارشد داریم ازمون ازادمونم برگزار بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا این کارا یعنی چی
چه وضعه اخه خداااااااااااا

karshenasgh

New member
هیچی برای گفتن ندارم.... فقط میخوام سرمو بکوبم به دیوار.........................................:13:

pashmak

New member
معلومه دیگه کی کارشون کارشناسی شده بوده فقط جام جهانی ریاست جمهوری تعطیلات کارمندان صرفه جویی وهزار تادلیل مهمه.استرسی که کنکوری ها و خونوداشون دارند و ازبین رفتن زحماتشون مهم نیست آخرهم میگنند جوانان

sepideeee

New member
خوب پارسالم همین جوری بود ... ولی تو دو تا امتحانا تو یه روز نیافتاد .......

N@RVIN

Well-known member
پارسالم دقیقا همین شکلی شد....و من انقد حرص خوردم که حد نداشت...بهشون اعتراضم دادم..هم آزاد هم سنجش...هیچ توجهی در راه خدا نکردن

اصن انگار وزارت بهداشت و جز کنکور نمیدونن..اصن نمیشناسسنش متاسفانه

نتونستم شرکت کنم اما شکر وزارت بهداشتو قبول شدم حالا ایشالا که شما هم همون وزارت بهداشت و قبول میشین..چون از اونا که آبی گرم نمیشه

eli_d

New member
سلام
اولا از اطلاع رسانیتون ممنونم
دوما بنظرتون با این شرایط چکار کنیم ؟؟ هردو رو ثبت نام کنیم یا یکیش رو ؟ من ارشد پرستاری میخام شرکت کنم

- - - Updated - - -

چه بیچاره هایی هستیم ماهاااا بخدا عجب گیری کردیم تو این مملکت:sadsmiley:

N@RVIN

Well-known member
بچه ها اگه خیلی براتون مهمه هر دو شم شرکت کنید

شاید تو یه روز نیفته اگه خواستین میرین و آزمون آزادم شرکت می کنید

biomar

New member
من هردوشو شرکت میکنم. ولی پارسال به خاطر همین همزمانی شرکت نکردم و خیلی پشیمونم اگه شرکت میکردم قبول میشدم و الان مینشستم برا دکترام میخوندم نه بشینم ایمیل اعتراض بزنم به این بی فکرا
ولی مگه یه اشتباهو چندبار تکرار میکنن!؟ میترسم امسال عمدی باشه و قصد نداشته باشن عوضش کنن....

eli_d

New member
اگه تهران یا اصفهان باشی برا آزاد مشکلی نداری دیگه... ولی هر دو رو ثبت نام کن...شاید نظرشون عوض شه

ااا یعنی چی؟ یعنی برگزاری آزمون یا همون حوزه امتحانی توی تهران و اصفهان ؟؟؟؟ شهرهای دیگه ازمون ازد برگزار نمیکنن

bahaar1427

New member
سلام
منم ميخوام ارشد مهندسي پزشكي شركت كنم ولي با اين همزماني نميشه.
پارسال كه بعضي رشته ها رو تغيير دادن رشته ما شاملش نشد.
براي اعلام اعتراض بايد چكار كرد؟

بالا