بررسی سوالات زبان عمومی آزمون های سنا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nurse_hopes

New member
سلام به همه
دوستان عزیز با توجه به اینکه بنده عضو طراحان سوال زبان عمومی و بقیه دروس پرستاری سنا هستم ... از شما عزیزان درخواست دارم نظر خودتون رو راجع به نقاط ضعف و قوت سوالات بفرمایید تا به بهتر شدن کیفیت سوالها کمک کنه.
با تشکر از ادمین و دوستان شرکت کننده.
وب سایت من:
پرستار امیدوار:::NURSE HOPES

ali tafakori

New member
سلام و خسته نباشید من اولین ازمون رو امتحان دادم
اما سوالت زبان یه جوری بود ساده بود اما توی آزمون اصلی خیلی سخته .و من زبانم ضعیفه بیشتر از 20 % نمیزنم یه کم در مورد منابع زبان که تو ارش میاد راهنمایم کنید

nurse_hopes

New member
سلام و خسته نباشید من اولین ازمون رو امتحان دادم
اما سوالت زبان یه جوری بود ساده بود اما توی آزمون اصلی خیلی سخته .و من زبانم ضعیفه بیشتر از 20 % نمیزنم یه کم در مورد منابع زبان که تو ارش میاد راهنمایم کنید
سلام
تشکر از نقد ارشمندتون
بله سوالات مرحله اول تقریبا آسون طرح شده بود تا بچه ها بتونن به نسبت پیشرفتی که دارند درصد قابل قبولی کسب کنن
در واقع ما خواستیم آزمون ها از آسان به سخت باشه و در مرحله آخر چیزی سخت تر از آزمون ارشد خواهید داشت.
در مورد منابع بهتره فقط دامنه لغات را بالا ببرید.کتاب های لزگی...تافل...504 و آیلتس کمک کننده هستند.

ali tafakori

New member
ممنون از راهنماییتون .یعنی اگر من دامنه لغاتم رو بالاببرم میتونم درصد زبانم رو تا 50% بالا ببرم؟؟؟

Haydi

New member
دوست گرامی
این تاپیک خواه ناخواه باعث تبلیغ م.و.س.س.ه مورد نظر میشه
و از طرفی اینجا مکان مناسبی برای دانستن کیفیت سوال های طرح شده نیست
به نظرم خود این م.و.س.س.ه میتونه امکانی رو فراهم کنه تا انتقادات و پیشنهادات شرکت کنندگان رو متوجه بشه
بنابراین، تاپیک بسته شد..

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا