ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

donyabekam

New member
به نام خدا
باید عابر بانک تهیه کنید
بعد از طریق عابر بانک همان بانک رمز دوم تهیه می کنید
پای اینترنت می نشینیم
توجه کنید هر چند ممکن هست بدانید که روزانه و شبانه قبول نمی شوید ولی باید گزینه ثبت نام ازمون كارشناسي ارشد سال 1393 را کلیک کنید
اگر علاقه مندی زدی باید دوباره برگردی ثبت نام را بزنید
عکس خود ارسال می کنیم

برای وزارت بهداشت هم همین هست با این تفاوت که باید اسکن شناسنامه و کارت ملی و گواهی فارغ التحصیلی را با فرمت jpg و کمتر از 300 کیلو بایت را داشته باشید را ارسال کنیم
عکس ها هنگام ثبت نام نشان داده می شوند

آخرین ویرایش:

mohadese

New member
سلام من کارشناسی علوم آزمایشگاهی خوانده ام و برای کنکور ارشد وزارت بهداشت می خوانم.آیا می شود که همزمان با این کنکور در کنارش کنکور سراسری هم شرکت کنم که شاید رشته ای از آنها را قبول شوم که از رشته ی خودم بهتر باشد؟آیا می شود همزمان در دو مقطع تحصیل کرد؟

Ana67

New member
سلام.دانشگاه ازاد ثبت نامش کی شروع میشه؟ تو سایتش فقط نوشته به زودی
امتحانش با وزارت بهداشت تداخل ک نداره؟

tkia

New member
سلام اگه کسی ی بار ارشد روزانه (ولی وزارت علوم)بخونه میتونه برای بهداشت دوباره برای ارشد روزانه بخونه؟خواهش میکنم راهنماییم کنید

mohadese

New member
میشه هم ارشد دولتی خوند هم پزشکی آزاد؟اگه بخوام پزشکی دولتی بخونم باید طرح اجباریمون رو اول برم؟

donyabekam

New member
تا آنجا که اطلاع دارم فقط پیام نور را می توان با دانشگاه آزاد و دولتی و حین خدمت سربازی خواند
وگرنه دانشگاه آزاد و دولتی را با هم نمی شود خواند

هانیه

Well-known member
سلام اگه کسی ی بار ارشد روزانه (ولی وزارت علوم)بخونه میتونه برای بهداشت دوباره برای ارشد روزانه بخونه؟خواهش میکنم راهنماییم کنید

ج بدید دیگههههههههههههههههههههههههههههههههه.................................

edi138485

New member
ج بدید دیگههههههههههههههههههههههههههههههههه.................................

سلام
با استناد به مفاد دفترچه پارسال ؛
دارندگان مدرک کارشناسی ارشد ،فقط در رشته هایی مجاز به ثبت نام هستند که در عناوین مدارک مورد پذیرش آنها کارشناسی ارشد نیز قید شده است
تبصره)دارندگان مدرک کارشناسی ارشد،که با مدرک کارشناسی خود(نه ارشد) مجاز به شرکت در ازمون میباشند، در نظر داشته باشند چنانچه در مقطع کارشناسی قبلی خود از اموزش رایگان بهره مند بوده اند لازم است پس از قبول در رشته ی جدید شهریه پرداخت نمایند
(میتونید از سایت سنجش پزشکی/بخش ارشیو/ازمون سراسری۹۲/دفترچه راهنمای ازمون/صفحه ی سه،تبصره ی دو و سه)
و البته در نظر بگیرید که گویا قرار است در مورد رشته ها و عناوین مدارک کارشناسی(و ارشد) مورد قبول برای شرکت در ازمون امسال و همینطور ظرایب دروس تغیراتی اعمال بشه،پس قبل از تصمیم گیری این رو هم مد نظر داشته باشید
دفترچه ی راهنای امسال هم اول بهمن ماه(بگفته خودشون) منتشر میشه و شرایط قطعی در اونجا معلوم میشه

آخرین ویرایش:

Saeed.Tahmasbi

New member
سلام من ميخوام ارشد برستاري ثبت نام كنم اما كارت خدمتم تعويض نكردم كه هوشمند بشه ميشه رسيد تعويض كارت هوشمند رو اسكن كنم واسه ثبت نام؟

edi138485

New member
سلام من کارشناسی علوم آزمایشگاهی خوانده ام و برای کنکور ارشد وزارت بهداشت می خوانم.آیا می شود که همزمان با این کنکور در کنارش کنکور سراسری هم شرکت کنم که شاید رشته ای از آنها را قبول شوم که از رشته ی خودم بهتر باشد؟آیا می شود همزمان در دو مقطع تحصیل کرد؟
اگه لیسانستون روزانه بوده؛میتونید پزشکی شرکت کنید ولی باید شهریه بدید(یا ممکنه صرفا مجاز به تحصیل در بین الملل باشید!{بند ز دفترچه} این هنوز برای همه در پاره ای از ابهامه !)
اگر لیسانستون شبانه بوده احتمال زیاد باید شهریه پرداخت کنید(یا به روایتی ! ممکنه چون از تحصیل رایگان استفاده نکردید بتونید روزانه برید)
اما اگر مشمول طرح هستید اول باید تکلیف اون رو روشن کنید !
میشه هم ارشد دولتی خوند هم پزشکی آزاد؟اگه بخوام پزشکی دولتی بخونم باید طرح اجباریمون رو اول برم؟
تحصیل همزمان در دو رشته امکانپذیر نیست! طرحتون رو هم که واسه قبولی در هر رشته ای از دانشگاه های دولتی باید اول تکلیفش رو روشن کنید

hanas68

New member
سلام من زیست شناسی میخونم، میخواستم برا ارشد ایمونو بخونم اما خیلی سخت چیکار کنم؟

Kavapatol

New member
سلام دوستان.من لیسانسم ریاضیه.میتونم ایمونولوژی شرکت کنم؟

bioshimi93

New member
سلام
پارسال موقع ثبت نام اونایی که دانشجو بودین نمرات ترم 7 اومده بود؟
واسه ما هنوز تایید نشده یکی از نمره ها هم هنوز نیومده اون وقت نمرات تا 6 ترم حساب میشه..
باید چیکار کنیم؟

Immunity

Well-known member
سلام بچها من الان کارت ملی مو گم کردم درخواست دادم ولی فک کنم یکی دوماهی الاف کنن...الان چی میشه میتونم ارشد ثبت نان کنم؟؟؟؟؟؟

medical.1990

New member
با سلام
دوستان لطفا راهنماییم کنید.
من زمانی که ترم آخر بودم واسه ارشد 91 شرکت کرده بودم. اگه قبول نمیشدم شانس شرکت در کنکور سال بعدشو از دست می دادم.
(چون سال بعد موقع ثبت نام 1 سال از فارغ التحصیلیم می گذشت.)
تو خرداد یه اطلاعیه زدن که اگه میخواید سهمیه سال بعدتون حفظ بشه میتونید امسال توو کنکور غیبت کنید و آزمون ندید. ......
منم آزمون ندادم و البته طرحم هم شروع شد.
سال بعدش (92) کلا نتونستم درس بخونم و اصلا ثبت نام هم نکردم.
الان من :
1) تا حالا آزمون ندادم.
2) طرحم هم 24/7/93 تموم میشه.
آیا من میتونم امسال برای اولین بار آزمون بدم یا نه؟

behdash

New member
سلام تو دفترچه راهنما نوشته که فارغ التحصیلای
رشته های غیرپزشکی باید فرم شماره 4 رو با امضای دانشگاه اسکن کنن.
طوری که من پرسیدم پارسال همچین چیزی نبوده. تو پیش نمایش ثبت نام هم همچین لینکیو نمیبینم.
حالا واقعا هچین فرمی واس ثبت نام لازمه.؟؟؟؟آخه کسیو که فارغ التحصیل شده دیگه امضای دانشگاه واس چیشه؟؟؟///

بالا