ژنتیکایی که امسال اولین باره phd میخوان شرکت کنن چقدر امادگی دارن ؟

zaragenetic64

New member
سلام دوستای گلم . این تاپیک رو ایجاد کردم که هم از وضعیت درسی هم باخبر شیم هم استرسمونو با کمک هم کنترل کنیم هم به هم انرژی مثبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت بفرستیم هم اگه ایرادواشکالی داشتیم باهم رفعش کنیم .من خودم در حال دوره درسا هستم ف خیلی هم استرس دارم اما تلاشمو میکنم و توکلم به خداست

zaragenetic64

New member
سلام بچه ها . کمتر از یک ماه دیگه به امتحان فرصت نمونده ، این اخرین امتحانه برای ماها که کاردان بودیم کارشناس شدیم بعدهم ارشدشدیم اما انگار باید تا دکترا بریم انگار یه جوروظیفه یه جور راه فرار یه جور راه رسیدن به همه ارزوها یه جور خوشحالی و رضایت درونی از خودته انگار این امتحانو موفقیتت توش شده یه چیزی برای اثبات خودت به همه کسایی که هنوزم تورو باور نمی کنن یعنی نمی خوان که باورت کنن انگار مثل پله اخر یه نردبان طولانیه انگار جریان زندگیت مکث کرده و منتظره ببینه شیری یا روباه ....
ببخشید یکم خسته شدم نه از این چند ماه درس خوندن از این اینکه هر 2 سال یه بار نمی دونم باید خوشحال باشم از چیزی که بدست می ارم یا ناراحت باشم برای چیزی که هنوز بدست نیاوردم...
اینا شاید حکایت خیلی از بچه های علوم ازمایشگاهی باشه که الان به پله اخر رسیدن

از ته دل برای همتون ارزوی موفقیت میکنم .
بیایین برای موفقیتمون از ته دل برای همدیگه دعا کنیم
خدایا تو فقط تو میدونی هر کدوممون چه روزهای سختی رو پشت سر گذاشتیم چه استرسایی بهمون وارد شده چه قانونایی که تنمونو لرزونده و بعدش یه شبه همه چی عوض شده چه تحقیرایی که فرار از اونا شد برامون یه انگیزه برای پیشرفت
خدایا به قلبمون ارامش عطا کن
به جسممون توان
و به ذهنمون یه قدرته دیگه
خدایایه بار دیگه معنی این ایه شریفه رو نشونمون بده
بگو که تنها نیستین بنده های من نتیجه رو بازم به من بسپرین و بهم اعتماد داشته باشین
الیس الله بکاف عبده ...

zaragenetic64

New member
سلام بچه ها . کمتر از یک ماه دیگه به امتحان فرصت نمونده ، این اخرین امتحانه برای ماها که کاردان بودیم کارشناس شدیم بعدهم ارشدشدیم اما انگار باید تا دکترا بریم انگار یه جوروظیفه یه جور راه فرار یه جور راه رسیدن به همه ارزوها یه جور خوشحالی و رضایت درونی از خودته انگار این امتحانو موفقیتت توش شده یه چیزی برای اثبات خودت به همه کسایی که هنوزم تورو باور نمی کنن یعنی نمی خوان که باورت کنن انگار مثل پله اخر یه نردبان طولانیه انگار جریان زندگیت مکث کرده و منتظره ببینه شیری یا روباه ....
ببخشید یکم خسته شدم نه از این چند ماه درس خوندن از این اینکه هر 2 سال یه بار نمی دونم باید خوشحال باشم از چیزی که بدست می ارم یا ناراحت باشم برای چیزی که هنوز بدست نیاوردم...
اینا شاید حکایت خیلی از بچه های علوم ازمایشگاهی باشه که الان به پله اخر رسیدن

از ته دل برای همتون ارزوی موفقیت میکنم .
بیایین برای موفقیتمون از ته دل برای همدیگه دعا کنیم
خدایا تو فقط تو میدونی هر کدوممون چه روزهای سختی رو پشت سر گذاشتیم چه استرسایی بهمون وارد شده چه قانونایی که تنمونو لرزونده و بعدش یه شبه همه چی عوض شده چه تحقیرایی که فرار از اونا شد برامون یه انگیزه برای پیشرفت
خدایا به قلبمون ارامش عطا کن
به جسممون توان
و به ذهنمون یه قدرته دیگه
خدایایه بار دیگه معنی این ایه شریفه رو نشونمون بده
بگو که تنها نیستین بنده های من نتیجه رو بازم به من بسپرین و بهم اعتماد داشته باشین
الیس الله بکاف عبده ...

آخرین ویرایش:

pariya

New member
سلام دوستم ایشالا همگی موفق باشید..
متن خیلی عالی بودشاید اسپم بشه نوشتم ولی فوق العاده نوشتید اون قسمت ک برای فرار از تحقیرایی ک شدیم منو خیلی تحت تاثیر قرار داد..
واقعیت بود

zaragenetic64

New member
سلام دوستم ایشالا همگی موفق باشید..
متن خیلی عالی بودشاید اسپم بشه نوشتم ولی فوق العاده نوشتید اون قسمت ک برای فرار از تحقیرایی ک شدیم منو خیلی تحت تاثیر قرار داد..
واقعیت بود
سلام عزیزم
ممنون. امیدوارم شماهم موفق باشید

shida

New member
ایشالله که همتون موفق باشین و به اون چیزی که میخوان برسین ولی خواهشا رفرنس هایی که میخونین رو به ما هم بگین ثواب داره به خدا ، دعاتون میکنیم.

بالا