گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar91

New member
سلام به همه
ابن جا واسه کسایی هست که توی سایت هم رشته ای ندارن و میخوان واسه ارشد بخونن
لیلی عنوانش خوبه؟

mahdieh

New member
سلام دوستان
اتفاقا فکر خیلی عالی هست من حتی یادم میاد مصاحبه نفرات برتر میخوندم چند نفرشون با دوستاشون برنامه گروهی داشتن و البته رشته هاشون یکی نبود ولی برنامه رو چک میکردن و انگیزه بهم میدادن .. امیدوارم شما هم موفق باشید و حتی کسانی که بسیار با تجربه هستند میگن که هیچ وقت تنهایی درس نخونید یعنی یه دوست پایه و با انگیزه پیداکنید و برنامه ریزی کنید
مهم نیست که هم رشته ای نیستید مهم حس رقابته
خیلی خیلی موفق باشید.

B.sabtilis

New member
واسه شروع می گم

من امروز 1 فصل باکتری و 2 فصل ایمنی خواندم

خستم نیستم دوستای گلم شمام با انرزی شروع کنید:bunnyearsmiley::smilies-azardl (181

leiliyebidel

New member
سلاااااااااام دوس جون:28:
آره عالیه عزیزم...بهتر از این نمیشه...:a2d3:فقط منو B.sabtilis ک درسمون تموم شده...B.sabtilis رو نمیدونم ولی من همه ی وقتم تو روز آزاده..تو و نونوش ک هنوز یونی میرید بگید چ ساعتی از روز وا3 چک کردن بیاییم...
برناممونم براساس ضریب درسامون میریزیم..چ طوره؟
خبرشو بده ک ایشالا از فردا طبق برنامه ی گروهی پیش بریم...
smilies-azardl%20%28113%29.gif

B.sabtilis

New member
منم فردا زبان دارم اما چون دانشگام تموم شده از صبح 7 می خونم
کل صبح ضریب 3 رو میخونم
بعد ایمنی شبم زبان
:applause:

leiliyebidel

New member
بچه ها ب نظرم شبا طرفای 12 بیایم ک هیچ زمان مفیدی رو وا3 مطالعه از دست نداده باشیم...چک کردن هم ک شاید نیم ساعت 45 دقیقه بیشتر طول نکشه(فوقش نیم ساعت کمتر میخوابیم!!گرچه من شبا تا دیر وقت بیدارم با یکی از دوستام هر 1ساعت میس میندازیم ک مطمئن شیم اون یکی نخوابیده!!!!)نونوش خوبی_این وقت از شب اینه ک میدونی دیگه آخر وقته،خوابتم میاد،راحت کنده میشی از اینترنت...
اگرم نمیتونی اشکال نداره دوس جون،فقط یادت باشه هر جمعه ک اومدی باید برنامه ی دقیق درسایی ک تو هفته ی گذشته خوندی و درسایی ک میخوای تو هفته ی دیگه بخونی بدی...دقییییییییییقا!3 تایی چکت میکنیم...
اصلا اصلا ب 3 ماهی ک گذشته فک نکنید!چون دیگه گذشته..!!!
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
ذهنتونم الکی درگیر نتیجه نکنید!فقط باید ی چیز یادمون باشه:ما ی سری کتاب داریم ک باید خوب_ خوب بخونیمشون بعدم ی آزمون از همه شون بدیم...این ک چی میشه دیگه کار ما نیست...
از اون جایی ک هممون ی درس با ضریب بالا داریم اگه شما هم موافق باشید برناممون اینجوری میشه:زبان و اون درسی ک ضریبش بالاتر از همه اس هر روز!+ 1یا2 درس دیگه(بسته ب تعداد منابعتون)درس مهمتر رو اول از همه بخونید و زبانو آخر از همه...(البته این براساس تجربه ی خودمه!!!)
بچه ها خودتونو مجبور نکنید ک حتما ی درسو تموم کنید بعد برید سراغ درس دیگه!هر وقت ک احساس کردید فکرتون دنبال دلیل وا3 پیچوندن میگرده ی کم استراحت کنید بعد درستونو عوض کنید...
اگه تستای زیادی وا3 منابعتون دارید بلافاصله بعد از خوندن اون درس تستشو بزنید...(اگه اینجوری باشه دیگه واقعا عالیه...)
ب نظرم از این ب بعد همه با تعداد صفحه بگیم ک چی میخونیم...مثلا من میگم 15 صفحه نواک میخونم ومثلا 30 تا لغت زبان...
این ک فقط اسم درسو بگیم قبول نیس!چون اگه 1 صفحه هم بخونیم میگیم خوندیم...
کسی حق نداره وقتی نخونده الکی بگه خوندم!!!همه باید صاف و صادق باشن تا اگه کسی نخونده گروه حسابشو برسه تا ی کم ب خودش بیاد و برنامشو جدی بگیره....(این همون چیزیه ک تو مطالعه ی گروهی خییییییلییییی مهمه..صداقت!اگه چیزی غیر از این هم باشه فقط سر خودمونو کلاه گذاشتیم!!!!)
بعدم من کاری ندارم ک هرکی بچه ی کجاس!اگه کس دیگه ای اضافه نشد تو همین گروه 4 نفرمون هرکی رتبه اش بدتر شد باید بقیه رو مهمون کنه...اونم چیزی ک 3 نفر دیگه بگن...(فقط در صورتی میتونید اینو شوخی بگیرید ک منو نشناخته باشید!!!)
:(50):
با تشکر از حسن توجه شما...عجب نطقی کردما...:25r30wi:
(بچه ها با همه ی وجود امیدوارم هیچکدوم ب سرنوشت دوستم دچار نشیم...!)
ایشالاااااااا 4 تائیمون رتبه ی برتر بشیم...
:a2d3:
بزن کف قشنگه رو...

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
برنامه ی امروز من:15صفحه نواک+5صفحه نلسون+5صفحه لانگمن+20لغت زبان!!!:wacsmiley:
امیدوارم موفق باشم..:whistle:

negar91

New member
سلام به همه دوستای درس خون خودم
لیلی با اون اعترافاب تو ، ما مطمئنیم که جدی هستی. تمام پیشنهادات عالیییییییییییییییییی:applause:
فقط شب که اومدی من ساعات مطالعتئ چک میکنم :sdasdasd: اگه ساعات درس خوندنت کم باشه جریمه میشی دوس جون اگه منم کم خوندم تو دعوام کن:mad_majidonline:

marava

New member
سلام بچه ها من هم هستم اگه بچه هاي گروهمون همكاري نكن.من هرشب 10 به بعد ميتونم بيام.فوقش به قول شما 45 دقيقه طول ميكشه منو فراموش نكنيدهاااااااااااااااا

marava

New member
بچه ها 12 به بعد هستيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظرم!!!!!!!!!!!!!

bacillus.bs

New member
روزی چند ساعت درس می خونید؟صبح زود بیدار میشید یا شب بیدار می مونید

negar91

New member
من امروز 6 اومدم خونه و تا الان فقط 6 صفحه تغذیه خوندم و 2تا رژیم نوشتم. 2ساعت زبان خوندم.
اما روزای دیگه چون ظهر میام خونه بیشتر میدرسم( حدود 5-6 ) ساعت. و شبا بهتر یاد میگیرم و شب بیدار میمونم اما به هیچ و چه نمبتونم صبح زود بیدار بشم تازه من هر روز میرم کارورزی

leiliyebidel

New member
روزی چند ساعت درس می خونید؟صبح زود بیدار میشید یا شب بیدار می مونید
من از روزی هیچ ساعت میخونم تاااااااااااا روزی 10 ساعت!!!بسته ب اتفاقاتی ک تو روز میفته داره...:smiliess (12):
بعدم هم شب بیدار میمونم هم صب زود بیدار میشم!!!ولی کل روزو میخوابم...!!!:25r30wi:
حالا ک ب جمعمون اضافه شدی از فردا باید بیای برنامه ی روزانه تو دقیق بگی...با تعداد صفحه...تنبلی ام نداریم!همه باید بخونن:smilies-azardl (181
یکی نیس ب خودم بگه...:whistle:

bacillus.bs

New member
من صبح زود بیدار میشم /شبا تا 9 یا 10 می خونم/البته بعد از ضهرم یه چرتی میزنم/امروزم 4 صفحه سلولی خوندم+3 صفحه ژنتیک/بچه ها زبان چی می خونید؟در ضمن نگار و لیلی اواتارتونو عوض کنید/این کوچولو ها اینقدر خوشکل خوابیدند که من خوابم گرفت

leiliyebidel

New member
سلام سلام...
نگار جونی خوب استراحت کن تا زود حالت خوب شه..(گفته باشم من خودم اند همه نوع پیچوندنم!!!پس سعی کن زیاد مریض نشی چون اگه بت شک کنم مجبورت میکنم همونجوری بدرسی...!)
اول بگم ک دیشب زبانو خوندم!تا 3:30 بیدار بودم!صبم 7:30 بیدار شدم...:4d564ad6:
امروزم باز مهمون داشتم!!!نه دعوام نکن...نگفتم ک نخوندم!خوندم ب خدا...همونایی ک گفتم:20 صفه ویلیامز،20 صفه بهداشت،5 صفه ام لانگمن،زبانم ک هر شب 20 تا لغت!(ولی با چ بدبختی ای!!!اگه بدونی..)فقط...
فقط اگه عصبانی نشی ی صفه از بهداشتم موند!:riz513: ب خدا دیگه چشام داشت از خواب میپوکید!باز نمیشد...
بابا نگارا این همه قهر و غضب چیست؟؟؟ دلت بر ما نمیسوزد سبب چیست؟؟؟!!!
باشه باشه!قول میدم قبل از خواب بخونم...
خیلی گناه داریم ک...کاش میگفتن ی 24 ساعت اگه بیدار باشید قبولتون میکنیم!!!!!:dadad4:
تازه تو هم اومدی باید گزارش بدیا...
آفرین باسی خیلی خوبه!فقط از این ب بعد ک اومدی برنامه ی فرداتم بگو ک ببینیم چقد انجامش دادی!اگه تنبلی کرده بودی دعوات کنیم...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
من زبان تافل میخونم نگار 504...
الکی ام بهونه ی آواتار نیارا!!!گفتم ک من خودم اند هر نوع پیچوندنی ام!با این حرفا نمیتونی از درس خوندن در بری...

negar91

New member
سلام به همه
لیلی من بچه خوبیم اهل پیچوندن نیستم:New (6): فقط یه کم بازیگوشم امشب میام بهت گزارش کامل میدم دوس جون:New (6):
آفرین به دخمل گلم که درس میخونه:(40): بهت اجازه میدم یه دونه پفک به عنوان جایزه بخوری:smilies-azardl (113

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا